Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több kérdésem is van. (lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kérdésem is van. (lent👇🏻Is) 1. kérdés: Az gáz ha 2 év alatt nem volt nyelves csók pedig jártunk és csak szájra puszi volt? 2. kérdés: Az gáz hogy amikor elkezdtünk járni én 12 voltam a barátom pedig 11?

Figyelt kérdés

3.kérdés:

A barátom most 16 éves (én14) és már fél éve járunk 4.randin már ruhás szex is volt, láttam ahogy felállt neki...Petting is volt már... de ő nem sokára 17 én meg csak most lettem tegnap 14 (szóval 3 év a különbség) És úgy érzem h egyre többet akar és nem is engem... a múltkor amikor ujjal csinálta azt hittem nem is érdekli h fáj e nekem vagy sem. Holnap után megyek át hozzá mert valamit meg akar mutatni mert a szülei elmennek otthonról. De én félek h valami rosszat akar. Úgy értve biztos vagyok benne h szeret mert nagyon kedves de jön a fiúknak aza a korszaka nála amikor menőnek tartják ha már megtették ém pedig még csak 8.os vagyok és nem készültem fel rá. De a múltkor az ujjazásnál is mondtam h most már elég és akkor azt mondta h még egy kicsit aztán még sokáig ott voltunk... FÉLEK NAGYON... remélem semmi komoly hiszen csak 14 vagyok

4.kérdés

A legutóbb amikor a barátommal a West End-ben sétálltunk akkor egyszer csak neki nyomott a falnak és ott smároltunk de percekig meg én mindent eldobtam felugrottam a derekára és ott csináltuk..(de csak smároltunk kb.5percig) csak kicsit kínos volt h emberek bámultak és akkor fondoltam h ez gáz?

5.kérdés

Amikor megyek át holnap után a barátomhoz mert valami meglepetés van ott mert nincsenek otthon a szülei akkor leborotváljam magamat?

6.kérdés

Amikor múltkor leborotváltam magamat megvágtam magamat és betettem egy betétet mert ugye vérzett és akkor ha nem borotválom lr magamat az gáz de az is ha látszik h meg vagyok/voltam ott vágva.Szerintetek ki fog nevetni?

7.kérdés

Múltkor nála aludtam és eddig mindig csinált nekem az anyukája ágyat h ne a fia mellett aludjak stb.de most meg semmi. És múltjor vittem az alváshoz pizsama alá sportmelltartót h ne látszódjon át , de megkérdezte tőlem h nem veszem e le mert elvileg egészségtelen, én meg azt mondtam h nem és akkor megkérdezte h miért én meg mondtam h csak úgy aztán utána rájött h szégyenlős vagyok és akkor mondta h gyere és odafeküdtünk kiskifli nagy kiflibe csak aztán pedig ott elkezdett fogdosni és amikor kezdtünk összemelegedni h csinálunk valamit csak ruhában akkor ránknyitott az anyja és szt halotta mit csinálunk ezért be nyújtott egy óvszert. Az gáz?

8.kérdés

Szakítsak majd vele amikor olyanokkal jön h anál szex? Végul is csak 14 vagyok és nem akarom azt h a végén azt érezzem mintha csak megakarna erőszakolni

14l


Negatív kommenteket nem kérek! Nagyon szeretjük egymást SOS KÉRDÉSEK



2018. jan. 7. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem

2. Nem

3. Kérdés nem igazán volt, de ezek szerint, amíg te 12-ről 14 éves lettél, a barátod 11-ről 17?

4. Kicsit

5. Érdemes

6. Nem

7. Nem

8. Ne, csak mondd meg, hogy te nem szeretnéd.

2018. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké..ez hosszú xd

Szval

1.kérdés: nem nen gáz.

2.kérdés: gondolom ezt egy régi barátodra irtad, még kicsik voltatok..nem gáz

3.kérdés: mondd el neki, hogy nem szeretnél sexet majd max ha picit nagyobb leszel.

4.kérdés: na én a te helyedben is kínosan éreztem volna magamat...az emberek tuti meglepödtek vagy esetleg undorodtak de igazábol azt csináltok amit akartok

5.kérdés: szíved joga

6.kérdés: nem hiszem hogy érdekelné őt a vágás.

7.kérdés: hát nem egy szégyenlős család az biztos xdd az anyukája ugy volt, hogy inkább ott az ovszer minthogy gyerek legyen.

8.kérdés: szíved joga.



Igy összességében ahogy leirtad elég eröszakosnak tünik a barátod....te meg még fiatal vagy még csak a pettinghez is meg az ujjazéshoz. De te tudod én nem fogok beleszolni hisz én is 15éves vagyok (lassan 16 de akkor is fiatal nagyon). Én személy szerint nem akarnék ilyen barátot.


15/l

2018. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

1: hat normális kapcsolatban ket év alatt semmi nem hinnem hogy normalis, bar fiatalok voltatok igy nem gáz

2: az nem komoly kapcsolat mert nagyon eretlenek voltatok, de meg ez se cink, nem gaz ha a ferfi fiatalabb

3: szerintem hatso szandeka van, illene vele beszelned hogy neked ez igy nem okes es ne haladjatok ennyire gyorsan. Ebbol az jon le nekem h csak szexre kellesz neki es nem vagy valojaban fontos. Akkor ha azt mondod nem az nemet jelent, minden mas esetbe ha nem hagyja abba es tiltakozol az nemi eroszaknak szamit.. fel is jelenthetned..

4: igen nagyon gaz. Nyilvanos helyen soha nem csinal ilyet ember. Max egy szajrapuszi. De ilyesmi nem a többi ember ele valo!

5:ha akarod borotvald, ez is a te dontesed

6: nem cink a vagas nyoma. Neki is es magadnak is jot akartal, ha ezert kinevet egy idiota.

7: nem gaz, az ovszer sem.. ha egyszer orakerultok MINDENKEPP HASZNALJATOK

8: nekem mar most olyan dolgai vannak hogy otthagynam a fenebe. Azert legyel valakivel mert szereted de a leirtak alapjan o inkabb testileg van veled mint lelkileg. Ha fontos lenne neki a korod es az erzeseid nem lenne durva, nem akarna ilyen dolgokat sem... Az elso baratom nekem 16 evesen volt. Lehet en vagyok maradi de 14 evesen fiatal vagy ehhez foleg hogy ennyi mindennel nem vagy tisztaban hogy rendben vannak e vagy sem. Nem kene lefekudnotok sem meg mert meg fogod banni. Szerintem ez a gyerek nem akarja neked a legjobbat akkor turelmesebb lenne. Nem kell elhagynod ha analt akar de ha ugy akar dolgokat, hogy neked nem okes es meg akkor is erolteti akkor hagyd el mert egy bunko.


4 hosszutavu kapcsolattal a hatam mogott mondom ezt, nem neked akarok rosszat. Vigyazz magadra azert.


24/L

2018. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

1. Kérdés, nem gond bár 2 éves kapcsolatnál nem tartom normálisnak.

2. Kérdés, nem gáz, vonzalmat nagyon fiatalon elkezdünk érezni más iránt.

3. Kérdés, semmi olyanba ne menj bele, amit te nem akarsz. Nem kényszeríthet bele, ha pedig nagyon erőlteti, akkor nem az akinek ismered, valószínűleg, akkor nem érdekli mivan csak meg akar húzni.

4. Kérdés, hát kínos, gáz, ez relatív, az idősebbek biztos és azok a fiatalok, akiknek nincs barátnője, szinte biztos hogy megvető szemmel néztek, a fiatalabb párok inkább mosolyogva.

5. Kérdés, ezt te magad döntöd el hogy le akarod-e borotválni, persze, ha neki az jobban bejön és neked sem nagy fáradtság borotváld, de ha nem akarod, akkor meg ne tedd.

6. Kérdés, egyáltalán nem gáz ha nem borotválod le, és akkor sem kéne kinevetnie ha látja hogy meg voltál vágva, maximum egy kis mosoly belefér, de ha elkezd kacagni, a helyedben ott is hagynám.

7. Kérdés, hát igen, ez eléggé gáz, hogy az anyja, meg sem próbálja akadályozni, hogy 17 éves fia, lefeküdjön egy 14 lánnyal, ami hozzáteszem, ez egy év múlva már törvénybe fog ütközni nálatok, annyiban viszont helyes, hogy óvszert adott nem síkosítót pl. Valamint elég ciki is nektek,főleg neked.

8. Kérdés, az a te dolgod miért szakítasz vele, ne hagyd hogy irányítson téged, amit nem akarsz azt ne csináljátok, ha nagyon erőlteti és nem fogadja el elsőre akkor szakíts vele, de sose engedj neki olyat amit nem akarsz.


Saját véleményem: sok jövője nincs ennek a kapcsolatnak a leírtak alapján, én a helyedben megelőzésként, hogy megakadályozzam hogy bármi is történhetjen, ezért a helyedben szakítanék vele már most. Nem lesz nehéz, de hidd el tapasztalatból mondom, fel fogod tudni dolgozni, ha erre jutsz.

2018. jan. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, igen többit olvasva voltak benne félre értések, egyszer ennyi idős vagy egyszer annyi, lehet elírtad a számot, nem tudom, de olyan mintha 2 különböző emberről lenne szó. Lemaradt: 16/F
2018. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Hát kicsit magamra ismertem a barátodba mielőtt nem változtam meg.

Én is ilyen voltam kb,jó az nem volt,hogy neki nyomtam a falhoz mások előtt stb,max suliba folyosón hosszú csók,de akkor én éreztem magam furán.

Én is eléggé vágytam ezekre a dolgokra,ujjazás,orál,szex stb.

Annyi,hogy amikor ujjazás volt,akkor amikor mondta abba hagytam,csak miután rákérdeztem azután csináltam.

Meg volt,hogy rábeszéltem,hogy csináljuk,ezért kicsit szégyellem magam.

Magamból kiindulva ez nem jó dolog,amit művel.

Velem nem beszélt semmit erről az a lány akivel voltam és csak néha mondta,hogy nem,akkor nem is volt,max tapi,azt engedte,vagy ha először nem is,utána ő akarta,szóval nem voltam erőszakos.

Na de megint..nem jó amit csinál,lehet szeret,de inkább a tested mint a lelked.

Beszélj vele,hogy tudja.

Velem mint mondtam nem beszélt erről és a vége az lett,hogy megcsalt.

Bocsi a szar fogalmazásomért. 1.Nem tudok igazán

2.Almos is vagyok:D 17/F

2018. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez akkora kamu xD ilyen tipikus kérdések kifigurázása :D köszi kérdező jobb kedvem lett xD
2018. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kerdest erosen kamunak erzem, de azert valaszolok a kerdesekre:

1-2.: nem

3. Ne csinaljatok semmi olyat, amit nem szeretnel. Ha normalis es a szemebe mondod, hogy nem allsz meg ra keszen, akkor nem fog megfektetni. Ennyi az egesz.

4. Nyilvanosan nem kene ilyeneket, nem csoda, hogy neztek titeket.

5. Ahogy erzed, ha mar volt petting, es neked leborotvalva jobb volt, akkor hajra. Bar, nem lehet sok tartasod, ha negyedik randi utan 14 (!) evesen ruhas szex.

6. Ez meg eleg baj, hogy ennyire nem bizol a baratodban. Megis mi a nevetseges abban, ha valaki elvagja borotvalas kozben valamijet? Ha elkezdene rohogni, en azon nyomban elgondolkoznek azon, hogy milyen pasit szedtem ossze.

7. XDDDD

8. XDDDD

Az utolso kettot mar nem birtam komolyan venni, annyira kamu xD

2018. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Több dolog is van, ami nem stimmel. Pl az életkorok és az, hogy még sosem volt nyelves csók, de közben a plázában smároltatok öt percen keresztül. Érdekes 🤔
2018. jan. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Te Kérdező nem vagy normális 😂 remélem csak kamu!

Minden tiszteletem azoké akik pontról pontra vákaszoltak, megy a zöld kéz!

2018. jan. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!