Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy fiúra aki már két éve tetszik. Sajnos elutasított, suliba mindig találkozunk és elég furán érzem magam ilyenkor. Alig merek ránézni, nagyon zavarba tud hozni mikor engem néz. És nem tudom hogy tegyem túl magam rajta.
2018. jan. 14. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor meglátod képzeld azt hogy valaki más van ott nem is ő.Ha eszedbe jut,találj ki egy nem létező személyt akiről álmodozhatsz és egy idő után már eszedbe se fog jutni.Soha se érezd kellemetlenül magad mert vállaltad az érzéseidet,ez nagyon becsülendő,inkább légy büszke magadra és járj emelt fővel
2018. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!