Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Mármint az érzése

Figyelt kérdés

Igen tudom, sokszor halottam már azt hogy leirhatatlan, meghogy igymeg ugy fogatod a nyelved a msáik szájában, de ez az hogy hogykell csinálni.Én az érzésére vagyok kiváncsi, halottam már hogy jó, de milyen érzés?:DDNe jöjjetek a meztelen csiggákkal meg a pitékkelxDD

Igazából lány vagyok és kiváncsi vagyok milyen érzés, mivel még nem próbáltam.Nagyon megköszönném aki megválaszolná:3

A helyesirásomat nézzétek el U_U



2018. febr. 8. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Finom! Olyan bizsergető érzés picit és jó érzés. Főleg ha olyannal csókolózol akit szeretsz. A csók egy nagyon intim dolog

Intimebb mint a szex..szerintem. Csók olyannal élvezetes aki a párod. Én szeretem a barátom ízét,a nyelvét,a borostáját ami dörzsöli ilyenkor az arcomat picit. Nemtom leírni milyen a csókolózás. De jó!jó érzés. Viszont érdemes azért tudni,hogy extázisba nem esik az ember.

2018. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, amugy egy barátomtól is megkérdeztem és hasonlóképpen válaszolt:D Sajnos én még nem próbátam, de majd azért remélem lessz alkalmam a megfelelő személyel :)

Amugy tényleg nézd el a helyesirásom megpróbáltam kijavítani, mert nem figyeltem de még mindig ugyanugy van :)

Másodszorra is köszönöm a hosszú választ:D

2018. febr. 8. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Intim és bensőséges dolog. Mellette fogjátok egymás kezét vagy át is ölelitek egymást, a párod simogatja a nyakad vagy az arcod közben. Milyen érzés, hát ugye az ajkaitok összeérnek eleve bizsergető érzés olyankor nem gondolsz semmi másra csak a párodra. Közben ugye az orrod az arcához kerül és érzed az illatát. Izgalmasabb és érzékibb ha a nyelvek is összeérnek szó szerint símogatjátok egymás nyelvét. Sok idegvégződés van ott érzekenyebb mint az ajak főleg a hegyén szerintem az a legjobb amikor a nyelvek hegye ér össze. Hasonlatot nem tudnék írni hozzá azt érezni kell. Az , hogy forgatni hááát csak az egyik fél tudja egyszerre a kettő egyszerüen nem fér el. Ha mindketten forgatni akarjátok akkor az ajkaknak néha pillanatokra szét kell válnia majd újra össze az is nagyon érzéki. Hallottam olyat is, hogy a lányokban olyan érzést vált ki mint ha sosem akarnák, hogy vége legyen a pillanatnak. A fiúkban hamarabb szexuális vágyat vált ki. Hozzá kell még tennem, hogy ahány ember annyi félén csókolnak mindenkinek megvan a stílusa benne. Kialakul a tiéd is és nyilvám meglesz az ami majd bejön neked. Viszont ezt úgy tudod meg ha lesz már viszonyítási alapod. Ez a fiúknál is gyanígy megvan. Szerintem nagyon számít a kémia benne.
2018. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha borsodi vagy, megtanítalak :D
2018. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bőséges választ :) Tényleg elég sokat szenvedhettél vele, és értékelem is ^^ Nagyon jól leirtad, majd egyszer csak megtörténik :D
2018. febr. 9. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Wtf Messze lakom én borsodtól xDDDDDD
2018. febr. 9. 21:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa :)

Hát először is ne a romantikus könyvekre és filmekre alapozz. Nem lesz olyan, hogy mondjuk egy falhoz tol a srác és aztán órákig csókolóztok mindenféle módon.

De annyit el tudok mondani hogy nagyon jó. Akkor a legjobb ha avval csinálod akit tényleg szeretsz. Mára csókot megelőző pillanat is érzéki, ahogy néz rád és tudod hogy meg akar csókolni és te is őt aztán ahogy összeérnek az ajkaitok.. Az érzést nehéz konkrétabban leírni. Érzed ahogy magához húz, hogy átkarol és hogy szeret, az idő megáll és olyan mintha minden megszűnne, csak ketten vagytok és egész végig arra gondolsz hogy úristen de jó hogy ez megtörténik és hogy szereted.. Nekem legalábbis ilyen. :)

16/L

2018. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

EZt a második választ döbbentem olvastam végig.

Aki írta profi volt...

2018. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!