Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek túl reagálom? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

sziasztok!

elmesélem mi történt csütökön szóval van egy fiú szerintem bejövök mert folyamatosan bámul és kihallgatja a beszélgetésemet a lányokkal már nagyon idegesít próbáltam figyelmen kívül hagyni. A barátnőim akikkel eddig jól elvoltam szünetekben most lejárattak majdnem az egész osztály elött .Szóval hosszú szünet volt és a a táncról beszélgettek ami jövőre lesz (mi sulinkban az a szokás hogy 8 évvégén is táncolunk)és mondták hogy én majd biztos azzal a fiúval fogok táncolni és ott elkezdték magyarázni hogy már biztos együtt vagyunk meg ilyeneket az egyik barátnőm szólt annak a fiúnak hogy hív a csajod én beakartam fogni a száját de nem tudom vagy ő rántotta el a fejét vagy én nyomtam bele az üvegbe csak koppant egy kicsit nem lett senkinek és semminek baja bocsánatot is kértem hogy csak véletlen volt és csak száját akartam befogni.közben odaért a fiú és a barátnőm megkérdezte tőle hogy ő melyik verziót ismeri azt hogy a méhecske rászáll a bibére vagy azt hogy a gólya hozza és hogy elkellene nekem magyarázni mert akkor élesben nem fog menni.Lehet hogy túl reagáltam de én nem akarok vele csinálni semmit és nem kell elmagyarázni semmit most a fiú azt hiszi hogy nekem is tetszik ő. ez történz ugye csütörtökön és pénteken jó nagy ívben elkerültem őket és a más lányokkal beszélgettem szünetekben és odajött egy másik barátnőm hogy kicsit sem feltűnő hogy kerülöm őket. Most mit kellene tennem? olyat kérlek ne írjatok hogy mondjam meg a fiúnak hogy nem tetszik mert azt nem merném mert nagyon félénk vagyok. előre is köszönöm a válaszokat :)



2018. febr. 18. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb,hogyha elmondanád,mert még túl sok reményt csinál es fordított esetben neked sem lenne ez jo! En az ilyen baratnokkel nem foglalkoznék,milyen barátnők ezek? (Es nem rosszbol mondom!) De ha nem mered,akkor szólj valakinek,hogy mondja meg a fiúnak,hogy nem tetszik neked!
2018. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegény srác. Sajnálom hogy egy ilyen lány jön be neki :) mond meg neki hogy ne reménykedjenves találjon egy rendes lányt.
2018. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyorogjál a történteken és kész. Miért kell ezen rugózni? Ha a fiú azt hiszi, hogy tetszik neked, hát istenem, így járt. Nem a te problémád.
2018. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!