Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A menstruációm pont azon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm pont azon a napon kellett volna megérkeznie mikor a baratommal szeretkeztem (VÉDEKEZTÜNK). és nem jon meg! Valami tipp?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 18:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tudja befolyasolni?
2018. febr. 26. 20:42
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát 15 évesen még a 9 nap bele is férhet akár. Ha mostanában feküdtetek csak le egymással először, akkor befolyásolhatják a hormonok. De ha már egy ideje szexeltek, akkor nem ez az oka.

Vegyél csak egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért.

2018. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jo rendben koszonom
2018. febr. 26. 21:00
 14/18 A kérdező kommentje:
Es a szex nem tudja befolyasolni a menstruációmmat ?
2018. febr. 26. 21:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem hogy jutottunk el idáig hogy már 15 évesen dugnak...komolyan
2018. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ugye? Még alapvető dolgokkal sincs tisztába, de már szexel...szörnyű hova fajul ez a világ.
2018. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó nem azt mondom,hogy régen mindenki szűz angyalka volt 25 éves koráig,de ma már jóval több az ilyen,van aki már 13-14 évesen is.. Ha lenne annyiszor egy 10 ezresem ahányszor ilyen kétségbeesett kérdést láttam már fiatal p**csáktól akik nem bírtak magukkal..Már nem lennék itt. Nagyon tud idegesíteni amikor itt picsognak,hogy "dugtam de most nem tudom mi lesz"

Én 15 évesen a "nőmmel"(ahogy a maiak szokták hívni) még nem feküdtem le,tudtuk hogy nem vagyunk ehhez érettek,meg nem is lenne olyan,csak kínlódás lenne,17 és fél évesen már azt mondom okésabb de ha tehetném visszacsinálnám még későbbre

2018. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Dr.Kenderes Gergő

Kenderes abortusz-klinika

2018. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!