Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz környékén figyeltem fel egy srácra, akivel ugyanazzal a busszal mentem és jöttem ill. ugyanott szálltunk le ugyanabban a faluban.

Én kb minden kis apró infót feljegyeztem róla(még azt is, hogy mikor láttam), de ő valahogy sosem adott jeleket.

A "kapcsolatunk"(ha nevezhetem így) igazából kommunikáció mentes volt, tehát ezidő alatt (és a továbbiakban sem) beszéltem vele egy szót sem...

Aztán így teltek múltak a napok és egy évvel később(Suli kezdetekor) nem láttam azon a buszon amin régen szoktam utazni...legközelebb csak akkor láttam amikor már helyijáratos buszt "használt".

Igazából egész idő alatt minden infót feljegyzeteltem, az is lehet beképzelt szitukat, és különböző közösségi portálokon kiderítettem jó sok mindent egy tulajdonképpen idegen srácról, szóval előbb- utóbb arra is számítanom kellett, hogy lehet barátnője. ÉS most már ott tartok, hogy eléggé meg vagyok győződve róla, hogy van neki és ebben az a legdurvább, hogy a lánnyal egy suliba(gimi) járunk(évfolyamtársak vagyunk)(a srác más suli ill 1 év plusz).

Úgy érzem, hogy még mindig hatással van rám ez a fiú azonban már eljutottam arra a pontra, amikor nem tudom mi lenne jobb: felejteni vagy még egy kicsit éltetni a reményt, hátha...

Szóval mit tanácsoltok, hogy tudnám kezelni ezt a szitut?


Légyszi normális válaszokat adjatok és előre köszönöm a segítséget minden kedves felhasználótól!! ;)


2018. febr. 26. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy évig rád se bagózott, felejtsd el.
2018. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, elég para vagy :D


Figyelj, szerintem vagy szólítsd meg, ha legközelebb látod, vagy hagyjad az egészet a francba, és keress magadnak mást, csak neki lehetőleg ne jegyezd fel minden mozdulatát, mert ha kiderül, én a srác helyében kérnék egy távoltartási végzést :D Nem jó, ha valakinek ennyire a megszállottja vagy, főleg, ha nem is ismered. Lehet, hogy ha beszélnétek, kiderülne, hogy nem is kell neked, és egész idáig csak az idődet pazaroltad. Szóval igen. Vagy beszélgess vele, vagy hagyjad. Bár ha barátnője van, akkor így is úgy is tovább kell lépned, ha csak nincs kedved kivárni a szakítást. Sok sikert!

2018. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De esetleg, ha még nem akarom teljesen feladni, akkor hogy teremtsek arra esélyt vagy szitut, hogy beszéljek vele?

Hisz már nincs is semmi "közös" pontunk(pl ugye a buszozás mondhatni az volt)

2018. febr. 26. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Úristen. Mintha ezt a kérdést én írtam volna ki.

De durván ijesztően. Csak nekem a srác csaja nem az én sulimba járt.

Hát én elfelejtettem a csávót, mert volt barátnője és boldognak tűntek...

2018. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy vonzódsz hozzá még ezek után is akkor érdemes próbálkoznod, viszont ha elutasít nagyobb lesz a fájdalom, mintha most szálnál le róla..
2018. febr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló!

Nem mondod, azt hittem ez "egyedi" szerelem vagy mi, de úgy látszik kicsi a világ.:)

Neked HOGY sikerült túllépned rajta, mennyire (mondjuk úgy) ragaszkodtál a sráchoz?:)

2018. febr. 27. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!