Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy megtaláljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtaláljam önmagam? Valahogy "elvesztettem" és nem tudom, hogy hogy szerezzem vissza. (Többi lent)

Figyelt kérdés

8.-os vagyok, jövőre megyek gimibe Békéscsabán. Egyrészt nagyon magányos vagyok és úgy érzem, hogy az idő csak úgy telik, anélkül, hogy történne valami érdekes. Egyszerűen csak mindig ha felkelek, olyan érzésem támad mintha nem lenne kedvem semmihez... Kellene valaki aki megért engem. Akár egy barát/barátnő vagy pedig tudjátok egy igazi barát. Ne értsetek félre vannak barátnőim, akiket nagyon szeretek, de nem ugyanaz. Szükségem van valakire aki kizökkent ebből a monoton életből, és segít megtalálni magamat. Igazábol tisztában vagyok vele, hogy ezzel a problémával nem ide kéne fordulnom, de próba szerencse. Lesz ami lesz. Teljességgel esélytelen, jogy választ találok a kérdésemre itt de ez már kikívánkozott belőlem.

15/L



2018. márc. 6. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még :)

Sokan még jóval idősebben sem találják önmagukat. Ez a fiatalkor velejárója. Van néhány szerencsés, aki olyan helyzetbe született, hogy adott az élete és tökéletesen körvonalazva van minden...de a legtöbben keressük önmagunkat. Sőt valójában ez egy életed végéig tartó dolog, mert mindig van hova fejlődni.

Most ez nem hangzik jó megoldásnak, de várj még pár évet türelemmel és meglátod, hogy sok minden megváltozik benned. :) Addig meg próbálj meg jelen lenni a mindennapokban és élvezni a fiatalságot.

24/L

2018. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismrős az érzés.:D Nekem is vannak ilyen időszakaim. Egyszer el vagyok veszve 2-3 hónapra. Aztán meg valami csoda folytán ez megszűnik szintén 2-3 hónapra és ez ismétlődik. Csodaszer erre nincs, talán amit írtál, hogy kéne egy igaz barát aki megért vagy esetleg próbálj ki új dolgokat pl. fess,rajzolj,biviklizz, tornázz,járj el futni, iratkozz be valahova (ilyen szakkör szerűségre) és ott tartozhatsz egy csoportba akár új barátokat is szerezhetsz. A lényeg, hogy próbálj ki új dolgokat, hogy egy kicsit felpörgesd a napod. Ha gondolod írj privátot.:D
2018. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Hasznosak a válaszaitok, de jelenleg hobbiba nem tudnék belekezdeni meg annyira nem akarok nyolcadikosként... De azért köszönöm!:)
2018. márc. 9. 06:40
 4/4 anonim válasza:

Annyira birom az ilyen kerdeseket. A fő kérdésre ott van alatta a válasz amit szintén te irtál.

Mit tegyek..?

Szükségem van valakire.. Akkor keresel valakit, nem?!

Mire vagy akkor kiváncsi??

2018. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!