Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem önmagam, ezáltal...

Elvesztettem önmagam, ezáltal a barátaimat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mostanában elég nehéz időszakokat élek. Pár hónapja olyan helyzetben vagyok, hogy egyszerűen nem tudok a régi önmagam lenni. Nagyon zárkózott lettem, sokat csökkent az önbizalmam, nem érek el semmiben sikereket, szinte mindig olyan megalázottnak, értéktelennek érzem magam, ..valószínűleg ez az oka annak, hogy a legjobb barátnőim kicsit eltávolodtak tőlem. Nagyon nem tisztelnek, sőt néha kicsit le is néznek, mert nekik most éppen minden rendben van az életükkel, van barátjuk, népszerűek stb. Úgy érzem, hogy nem vagyok nekik már érdekes, nem nagyon keresnek, unalmasnak tartanak. Szóval elég lekezelőek velem és nagyon jó lenne ha ugyanúgy tekintenének rám, mint azelőtt és támogatnának. Szerintetek hogy érjem ezt el? Valahogy magammal kéne kibékülnöm csak így nehéz, hogy senki nem támogat.

2014. nov. 16. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan vagyok :/

én most kerültem új közösségbe, és lett bár ember, akiket megkedveltem, de aztén a depizéseim miatt eltávolodtak tőlem :(

2014. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
légy önmagad és próbálj a jóra koncentrálni! nehéz az elet de ha szomorkodsz akkor csak még rosszab lesz..keress olyan barátot aki megért és elfogad ...kérd a segítségüket h újra a régi önmagad megtaláld szerintem beszéld meg velük h hogy érzel., de ha elfordulnak töled a mostaniak akkor nem igazi barátok ! .:/ légy merész és hidd el egyszer minden helyrejön :)de pesze normális ha változol..de ne másokért!! igenis értékes vagy!
2014. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igyekszem újra önmagam lenni..csak nem megy olyan könnyen támogatás nélkül.
2014. nov. 18. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sincs támogatás :'(
2014. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem próbálj meg olyan programokat szervezni(esetleg velük), amin nagyon jól szórakoztál még régebben, vagy valahogy idézz fel iylen régi jó emlékeket(mondjuk fotók, videók, gyerekkori naplók :D). Család, vagy bármiylen emberekkel, akikkel érzed, hogy igazán szeretnek tölts sok időt.
2014. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!