Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a lányt?

Figyelt kérdés
Még nem jártunk, azt mondta hogy szeret, de másnap már nem érezte ugyanazt. Nem tudja mit érez. Én teljesen szerelmes vagyok belé. Azt mondta hogy ne beszéljünk 1-2 hónapig. Nekem ez egyenlő a lehetetlennel. Tudnátok pár tanácsot adni hogy ne legyek ennyire szarul?

2018. márc. 8. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni csak varni vagy massal kavarni. Nekem van egy jo kis storym egy csajrol akivel kb fel eve kavartunk es meg mindig nem tudtam elfelejteni, tulsagosan belopta magat a szivembe. Barhogy probalkoztam nem ment.
2018. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán csak idő kell neki. Bár ahogy leírtad szerintem még nem tudja mit érez. Vagy nem akar tőled semmit.

Ne engedd, hogy egy lány hülyítsen. Egyik napról a másikra már nem szeret... ez fura

De tudod mit? Ne foglalkozz ezzel barátkozz más lányokkal ha látja, hogy túlléptél rajta akkor közeledni fog újra. De csak akkor ha szeret 😀❤️


16/L

2018. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!