Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerethetnék ki belőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetnék ki belőle?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akibe szerintem teljesen beleszerettem. Minden este szoktunk beszélni Messengeren és ilyenkor próbálom tettetni hogy szeretem. Egyszerűen felemészt az, hogy nem mutathatom ki az érzéssimet neki. Ő közben mondja, hogy nagyon vágyik valakire akit szerethet, de sajnos heteró. És tök jó haverok vagyunk, de ha belenézek a gyönyörű tengerkék szemébe, akkor érzem hogy elvörösödök és akaratlanul elmosolyodok. Egyszerűen kikészülök. Mit tegyek?


17/f


2018. márc. 14. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

de aranyos:)


koncentrálj a rossz tulajdonságaira

2018. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!