Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy youtuberb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy youtuberbe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár napja ráakadtam Patai Balázsra ("EatMyPie") és egyszerűen belé szerettem :) annyira megfogott a humorával a stílusával a göndör hajával meg úgy összességében, hogy nem tudom kiverni a fejemből :) Szerintetek ez a szerelem reménytelen?

Soha sem volt még velem ilyesmi...nem voltam az a tipikus "fan girl" aki beleszeret sztárokba.

Tehát nem hinném, hogy ez ilyen tinis dolog :)

Kérlek adjatok tanácsokat...



2018. márc. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De tinis dolog, és ez tetszés + rajongás, ami szerelemhez HASONLÓ tüneteket produkál egy tiniben. Minden ember átesik ezen legalább egyszer az életben.


Ahhoz, hogy szerelmes legyél, személyesen kell ismerned, beszélgetned vele. Nem videót nézni, hanem vele legalább hívásban beszélni, hogy valami elindulhasson. De ahhoz, hogy szerelem legyen, személyesen találkozgatnotok kell.


Szóval te nem vagy szerelmes, csak bejön neked. Ez el fog múlni, később jön majd valaki, akibe beleszeretsz úgy igazán szerelemből. Más kérdés, hogy viszonozza e majd.

2018. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha személyesen ismered, akkor lehet szerelem, ha ez a helyzet, hajts ra. Ha nem ismered élőben, akkor ez csak rajongás es el kene felejtened. Meg a videosok nagy része alapból nem is olyan, mint a videókban. (En nem ismerem ezt a videóst, lehet, tényleg ilyen, de mi van, ha nem?)
2018. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Te nem a youtuberbe vagy szerelmes, hanem kialakítottál róla egy idealizált képet, és abba szerettél bele.
2018. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem az volt a kérdésem, hogy szerintetek ez szerelem-e :) hanem az, hogy mit csináljak...nem beszéltem még vele élőben, de attól még igenis lehetek belé szerelmes :) ha azt mondtam volna, hogy szeretem...na akkor lenne igazatok mert ahhoz ismernem kéne.

De a szerelem az más tészta.

no de, a kérdés itt az, hogy hogyan ismerjem meg? :)

2018. márc. 17. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudod a valódi nevét, írj rá. Aztán csak próbáld megismerni egy könnyed csevellyel ha visszaigazol, mást nem nagyon tehetsz szerintem.
2018. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a sráccal egy gimibe jártam :Ddd (amúgy kb egyszer beszéltünk kilencedikben, ebből a kérdésből jöttem rá, hogy videózik :Dd)

Amúgy szerintem is simán ráírhatsz, bár ne nagyon éld bele magad azért

2018. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok, bar inkabb fangirl tipus vagyok. Szemelyesen kell megismerned.

Amugy ajanlom hogy m.o. osszes kfc-jet nezd meg mert kfcben dolgozik :DD

2018. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az általad elképzelt képébe vagy szerelmes, nem belé.
2018. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia.

Ha el akarod felejteni, akkor azt javaslom, hogy egy nap kb. csak 1 videót nézz meg tőle.:)

Én is voltam már ilyen helyzetben...:) Év végén elhatároztam hogy elfelejtem. És segített. Egy nap csak 1 videót néztem meg tőle.

Amugy ismerem a srácot, nem személyesen, csak yt-ról.

Szerintem jobb ha mielőbb elfelejted. Ne légy megszállott :) :D

2018. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!