Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is igazam van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazam van?

Figyelt kérdés
Szóval, ott hagytam a barátnőmet a volt csajomért. Kb. 1 hónap után rájöttem hogy Őt szeretem,így visszamentem hozzá. Nos, az elején nagyon nem akart visszafogadni, amit nem értek. Szerintem ez nem olyan nagy bűn. Most nagy nehezen visszafogadott, viszont nincsenek annyira közös témáink, így más lányokkal is barátkozok. Ez szintén zavarja Őt, amit szintén nem értek. Én csak barátkozok, de Ő azt mondja hogy félreérthető amiket írogatunk. Nem értem mi baja. Ő is beszélgetett fiúkkal, de miattam letiltotta Őket. Nem igazán érdekel, szerintem csak túl drámázza az egészet. Szerintetek is igazam van?

2018. márc. 30. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a csaj helyébe már vissza se fogadtalak volna 😂

De fix, hogy most is menekülnék tőled.


Nincs igazad. Eleve az pofátlanság volt, hogy dobtad a barátnőd, majd visszakönyörögted magad. Most meg, hogy nincs közös témátok, másokkal ismerkedsz.


Szerintem szakíts szerencsétlen lánnyal..

2018. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 October15 ***** válasza:
64%

Nem, egy rohadt nagy idióta vagy. XD Nem is értem, hogy miért foglalkozik még veled a lány úgy egyáltalán.


26F

2018. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pofátlan, egy gerincláda vagy...

Remélem a csajnak megjō az esze és ō is szépen dob téged. És talán egyszer megtanulod az élet rendjét.

Nem muszáj mindig témának lennie, csendben is lehettek de a lényeg h együtt vagytok, ha tényleg szeretsz valakit akkor csak vele maradsz és nem foglalkozol mással és nem akarsz mást melléd, nem akarod megsérteni megalázni a másikat.

Szóval ja... Én így gondolom...

2018. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Lány helyébe dobnálak.
2018. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZoltanAnglia ***** válasza:
Egy fas%z ge%cilada vagy. Bolond a csaj, hogy visszafogadott.
2018. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a lány helyében dobnálak, mint ember az ablakon egy macskát sz*rni.

Nem érzed véletlenül magad bunkónak?

2018. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!