Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok túllépni a viszonzat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túllépni a viszonzatlan szerelmen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van már 1000 ilyen kérdés,és már én is kiírtam többször ehhez hasonló kérdéseket,de nem igazán kaptam segítséget.


Az a baj,hogy nem tudom magam lefoglalni,mert mé akkor is ő jár a fejemben.


Azért sem megy a felejtés,mert néha olyan fura a fiú viselkedése. Aki meghallgatná a hosszabb sztorimat és esetleg még segíteni is tudna(privátban írnám inkább) annak nagyon megköszönném! :)


14/L



2018. ápr. 6. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Elsokorben:

Ha idetevedsz es regisztralsz ,akkor elfogadod az oldal szabalyzatat ,amiben le van irva ,hogy ne irj ki egy kerdest tobbszor. Az,hogy nem kaptal segitseget nem ment fel a szabaly betartasa alol.

De,hogy a kerdesre is valaszoljak ,ez tipikus kamaszpanasz... Persze sz∆r a helyzet,de ez van, idovel tulteszed magad rajta. Ezen mi nemtudunk segiteni. Ez az elethez tartozik ,el kell fogadni vagy vannak alternativ modszerek (kotel+oszlop) ,bar ezeket nem ajanlom ,mivel nem volt ra pelda,hogy valaki sikeresen tesztelte es leirta volna a tapasztalatai:)

2018. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A viszonzatlan szerelem fájdalmas tud lenni, de ne felejtsd, hogy nem csak ez az egy fiú létezik! :)


Ismerkedj (akár a neten) új srácokkal! Ezzel le tudod kötni a figyelmed és akár lehet találsz egy új “kiszemeltet” :) én legalábbis ezt szoktam csinálni!


Sok sikert! Ha gondolod írhatsz és beszélhetünk a dologról :)

18L

2018. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz, én is voltam hasonló helyzetben.
2018. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valaki elmondja miert ertekeltetek le?😅
2018. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 6. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
irj
2018. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is 14/L vagyok és hasonló helyzetben vagyok.

Nyugodtan írhatsz privátban.

2018. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,

Ha még kell segítség...

2018. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz
2018. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
En meg a kib∆szott 1. vagyok es ertelmes valaszt varok arra ,hogy miert lettem leertekelve mikor a kerdesre is valaszoltam + a szabalyok betartasaban is probaltam segetkezni -.-
2018. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!