Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
(Ha érdekelnek valakit a körülmények, leírom privátba.) Már lassan fél éve véget ért egy hosszabb párkapcsolatom. Eleinte nem volt semmi bajom, de ahogy telt az idő csak rosszabbodott minden. Egyszerűen folyamatosan csak rá gondolok, álmodok vele. Tudom, hogy vége, állítólag már mással van. Egyszerűen úgy érzem, hogy én rontottam el a dolgokat és még mindig érzek iránta, de már ez olyan teher a számomra, hogy felejteni akarok.

2018. ápr. 8. 03:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is épp azon vagyok, hogy elfelejtsek valakit... Sajnos még csak nem is találkoztam vele, de így is szörnyű érzés. :(
2018. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha azon görcsölsz, hogy feledd, felejtés helyett felidézed emlékét.

Próbálj meg kevesebbet gondolni rá.

No, nem úgy, hogy 'nem gondolok XY-ra!', hanem foglald el magad, hogy nem legyen időd rá gondolni.

2018. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hidd el hogy erős vagy! Ès túl tudod tenni magad rajta! Lehet neked hoszabb idő kell de akkor is! Értékes ember vagy! És valahol vár rád az igazi! Nagyon sokat fogsz még csalódni nem csak párkapcsolatban ha nem márkiben! Minden rendben lesz!
2018. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!