Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érezhet valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet valamit vagy csak nem akart megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki elég régóta tetszik és ezt el is mondtam neki nem rég. Azt mondta hogy barátként nagyon bír de nem. Viszont nem mondta ki hogy nem csak utalt rá. Valamint mondott egy mondatot ami így kezdődött " Ha összejönnénk akkor...". De szerintem csak nem akart megbántani.
2018. ápr. 8. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ha egy fiú (én is az vagyok) azt mondja hogy barátként akkor az számodra soha nem jelent jót, és az hogy érez e irántad valamit as attol függ hogy mit mondott až akkor urán , de valószínűleg csak nem akart megbántani ( sajnálom)
2018. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!