Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok, ti csinaltatok mar ilyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti csinaltatok mar ilyet?

Figyelt kérdés
Ramirt egy csaj, 3honapig beszelgettunk(elejen megmondtam neki hogy csak baratok legyunk) es utana elkezdett utalni. Nem csinaltam semmi rosszat nem mondtam semmi rosszat csak utal. Miert csinalhatta ezt?

2018. ápr. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kellett S.O.S.-ben egy pasi...
2018. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utana meg 4honapig nem lett pasija.
2018. ápr. 9. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod az emberek hallanak ezt azt másoktól, ami lehet, hogy nem igaz, mégis elhiszik. Valószínű valami olyat làtott, halott rólad,ami nem tetszik neki, de ez az se biztos igaz:)
2018. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azért mert nincs pasija még nem kell hogy tetsz neki. Meglehet hogy jól esik neki a figyelmed, de ettől függetlenül mint pár nem jössz be neki. Nyeld le és sétálj tovább. Megesik! csak azt tudd, hogy néha csak kelletik magukat néha viszont úgy igaz ahogy kifejezik. Olvass pszichológiát.
2018. ápr. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!