Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek hetero? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek hetero? 15/l

Figyelt kérdés
Régebben "tetszettek" fiúk de aztán beleszerettem egy nőbe és ő sokkal jobban vonz mint bármelyik srác, és igazából a nők úgy összességében ötezerszer jobban érdekelnek szexuálisan, mint a fiúk/férfiak. Nem utálom a melegeket, semmi bajom velük és szurkolok is nekik, főleg hogy majdnem biztos, hogy én is az vagyok. Csakhogy én nem szerethetek lányt. Egyszerűen nem, mert teológiára szeretnék majd jelentkezni és református lelkésszé válni! Márpedig a Biblia egyérteelműen elveti a homoszexualitást (pl Róm 1,26-1,27). Úgyhogy valaki segítsen, hogyan érjem el, hogy a fiúk tetsszenek? Régen annyira szerelmes voltam egy srácba! Illetve nem biztos hogy olyan nagyon, de tetszett... Már inkább hányingerem van, ha arra gondolok, hogy később le kéne feküdnöm egy pasival, vagy akár csak csókolóznom vele. Ez már felemészt, állandóan ezen gondolkozom, múltkor majdnem elbőgtem magam a suliban. Muszáj valahogy rávennem magam, hogy ne mindig azon a nőn járjon az eszem.
2018. márc. 18. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ne akarj megváltozni. Nem minden vallásos ember ítéli el a melegeket, sőt, lehetsz meleg aktivista lelkész is, mondjuk én azt hittem, az fiú szakma, dehát marhára nem értek hozzá.
2018. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%

Lehet biszex vagy:) de a lezbi valószínűbb.

Lehet ha lesz valami srác akibe bele szeretsz elmúlik a hányinger :)

De az a legjobb ha elfogadod magad :)

2018. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Csak suhanyj el e mellett a komment mellett.

Szerintem nincs baj vele, de ha a vallás tiltja akkor tiltja. Mi lenne ha lányos fiút keresnél? Manapság már nagyon nehéz el különíteni a lányokat a fiúktól. Próbálj keresni egy olyat aki számodra ideális.


Ja és nem értem hogy miért kell a melegeket el ítélni. Írod hogy nincs bajod vele, de nem akarsz az lenni, és ez ellentmondásos.

2018. márc. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Egy jó petting/szex segithet ha biszex vagy :P
2018. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért pont ilyen vallást szolgálsz? Szörnyű amit az emberekkel tesz a vallásosság...
2018. márc. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem igazán, tényleg semmi bajom nincs a melegekkel, nagyon szeretem is őket, és én is annyira szívesen felvállalnám, hogy az vagyok, de nem tehetem, mert utána nem lehetnék lelkész. Ha Isten nem is, az egyház elveti a homoszexualitást, márpedig nekem az egyház baromi fontos, ha teológiára megyek:/
2018. márc. 18. 01:28
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező. Szerintem dönts vagy a szexuális élet eldobása vagy az egyház eldobása.
2018. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is hagyd az egyházat és a teológiát. Élj boldogan egy lánnyal, az egyházat felejtsd el, a vallásodat az egyház nélkül is gyakorolhatod. A vallási előírások többsége idejétmúlt, több száz éve felesleges szabályok is vannak, emiatt egyre több hívő ember elfordul az egyházaktól. Ne legyél te is egy ezek közül, imádkozz otthon Istennek, az életed csak Istenre és rád tartozik. Miért szeretnél teológiára menni, amikor pont az ott végzettek nyomnak el téged és még ki tudja hány hívő embert?
2018. márc. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Az én teóriám szerint ez nem genetikailag kódolt. Vagyis a hajlam kódolt, de a társadalmi hatások váltják ki.

Ezt azon okból feltételezem, mert comming out ide vagy oda, régebben nem láttam, találkoztam ennyi homoszexuális, mint mostanság, ergo a társadalomnak kell, hogy szerepe legyen abban, hogy ez a hajlam véglegessé formálja-e a nemi identitást.


Találtam egy cikket, ami ezt alá is támasztja:

[link]


A másik gondolatom, ami ehhez kötődik, és ahogy a cikkből is kihámoztam, serdülőkorban véglegesítődik a dolog, ergo 15 évesen azért nem kell ennyire ráparázni, mert lehet 2-3 év múlva meg fog változni az ezzel kapcsolatos gondolkodásmódod.


Hajlamod biztos van rá, ami genetikailag kódolt, de nem biztos, hogy homoszexuális lesz belőled, attól függ, milyen hatások fognak érni.

2018. márc. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

De már ebben a kérdésben is jönnek a társadalmi hatások.

Nem baj, legyél lánnyal, stb. stb.


Fel kell fogni, észre kell venni, hogy a homoszexualitás egy hiba.

Az élet egyik alappillére a reprodukció. Bár az életet nehéz definiálni, de azt mondják, a reprodukció képessége mindenképpen benne kell legyen.


Aki homoszexuális az képtelen a reprodukcióra önerőből. Ezért mi történik? Kihal az egyed, nem öröklődnek tovább a gének.


Tehát ez egy hiba, egy fogyatékosság, és a társadalom legnagyobb hibája, hogy ezt manapság természetesnek akarja elfogadni, sőt, manapság minden hibát, fogyatékosságot természetesnek akarnak elfogadni a legtöbben.


Persze, nem kell megvetni a homoszexuálisokat, de nem tartom őket egészséges embereknek. Ha én 9 újjal születek, akkor magamat sem tartanám annak. Ez ugyanaz.

2018. márc. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!