Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várjak vagy lépjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak vagy lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkoztam, és nagyon megtetszett (előtte is beszéltünk, csak facebookon). Tudom hogy tetszem neki. És itt jön a kérdés⬆️

Előre is köszönöm a válaszokat



2018. ápr. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki facebookon, vagy csak köszönj rá. Lépj te először! ;)
2018. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kicsit hiányos a leírás.. :D A találkozás az megbeszélt, (randi volt)vagy teljesen véletlen?

Hány évesek vagytok? Facen mennyit beszéltek?

2018. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14-17 között vagyunk (pontosat nem írok, bocsi)

Naponta beszélünk facebookon és a találkozó megbeszélt volt

2018. ápr. 14. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Szerintem adj neki célzásokat, hogy te is benne lennél és a következő találkozón is próbàlj efelé elmenni. Pl: Ha sétáltok az utcán lassíts, vagy menj valami sötétebb utca felé, ahol talán leküzdi a gátlásait. Ha meg nem, akkor nyiss te. :D
2018. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!