Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsókolt a barátom volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinu99 kérdése:

Megcsókolt a barátom volt legjobb barátja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész úgy történt,hogy el mentem vele a parkba,és beszélgettünk,ismerkedünk,nevettünk meg minden. Aztán amikor haza hozott a kocsijával,már ki is szálltam és az ajtómnál álltal mire ő is kiszállt és elmondta,hogy nagyon jól éreztem magát és hogy ha lehet ilyen még jobban belém szeretett,és nem szeretné hogy idézem "Nem szeretném,hogy a csókom nélkül aludj el!" és igen megcsókolt nem tudom mi oknál fogva,de viszonoztam,de észbe kaptam és ellöktem magamtól és mondtam neki hogy ezt nem lehet és ott hagytam. A barátommal már 1szer szakítottunk és most is csak titokban vagyunk együtt bizonyos személyek miatt...viszont ez a fiú azért csak a volt legjobb barátja a barátomnak,mert alig beszéltek és én ezt csak az nap tudtam meg amikor a fiúval voltunk a parkban. A barátomnak probáltam mar elmondani,de mindig közbe jött valami,és ráadásul láttam egy lánnyal amint nagyon jól nevetnek és nem tudom mit csináljak.....egyszerűen stresszes vagyok és még a fiú is szokott irogatni,hogy mit rontott el az nap este....a legrosszabb az egészben,hogy nem bánom a csókot és valami erőset táplálok iránta...

2018. ápr. 15. 00:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
81%
Szerintem nagyon fiatal vagy, könnyen össze is zavarodsz. A sok ítélkező erkölcscsősszel meg soha nem fordult még elő, hogy mással is szóba álltak, amikor volt valakijük. Inkább azon kéne gondolkoznod, hogy mit is szeretnél, ha nem bánod meg vágysz is rá, hogy más csókoljon meg, akkor nem a megfelelő sráccal vagy.
2018. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen igen, a srác hibája, hogy a kisjány egy ostoba rib#nc, természetesen.
2018. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 balazs.dani válasza:
tarsd titokban ;)
2018. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Most nem tudom sírjak e hogy ennyire idióta vagy , vagy nevessek.
2018. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!