Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A bátyám haverja tabu? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám haverja tabu? SOS

Figyelt kérdés
a bátyám 20 éves és bejön a haverja aki szintén 20.Régóta ismerem 11 éve és az utóbbi időben megtetszett.Bátyámat kérdeztem poénból mit szólna hozzá és azt mondta "ha van annyira hülye hogy veled legyen az ő baja" (igen testvéri szeretet :D) de nem tudom,hogy bejövök e a srácnak :/ mikor elmegyünk valahova (közös baráti kör a bátyámmal) akkor gyakran megérinti a kezem és azt mondja "jajj de hideg" és csak fogja,jól kijövünk és "fészen" is beszélünk de nem tudom.Gyakran megérint és kedves velem persze néha viccelődik de elég figyelmes :D Bármit kérek ami másokat már kiakasztana ő akkor is megteszi (nem arra gondolok,hogy megvetetek vele ezt azt,csak pl adok pénzt és kérjen ki nekem sört vagy sétáljon velem vagy valami)Nem rég egy bulizásunkkor beszélgettünk kint vagy öten és elé álltam mert barátnőmnek mutattam valamit és átkarolt.De ezeken kívül nem közeledik felém.Mindig én írok rá és adom a jeleket,hogy nekem bejön de ezek szerint én nem?Talán baj neki,hogy a haverja húga vagyok?Mostanában a haverjai elég furik velem mert ha mosolygok azonnal elfordulnak vagy nem állnak hozzám közel vagy ha hozzájuk érek feszültek lesznek:/ ennyire utálnának? szerintetek van esélyem? 19/l

2018. ápr. 17. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10: Erre a kérdésre önállóan kelllene tudnod a választ 19 évesen.

Egyértelmű,hogy tetszel neki.

Nálam tabu lenne, de rátenném a havi fizetésem,hogy te akkor is össze jönnél vele, ha 150-en írnánk le,hogy nem.

2018. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem értem egyeseknek miért kell ilyen ellenségesnek lenni.Egy normális kérdést tettem fel.Illedelmesen segítséget kértem,megköszöntem a válaszokat és még is bunkózni kell.
2018. ápr. 17. 23:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok bunkó,de ebredj már fel.

Ilyen kérdéseket 15 évesen szoktak kiírni,te meg elvileg felnőtt vagy.

Önállóan kéne tudnod ilyen dolgokban dönteni, meg cselekedni, mert ha én lennék az a fiú,és tudnám hogy ezt csinálod,ki is abrandulnek belőled,mert nekem érett gondolkodásra van szükségem.

A legjobb,amit mondhatok, hogy fejleszd magad, szellemileg, de egyszerűbb azt mondani, hogy bunkó vagyok, és tovább állni egy helyben, meg még két ilyen kérdést feltenni itt.

2018. ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit tetszel neki, de nem annyira, hogy rád mozdult volna! Azt írod: "Mindig én írok rá és adom a jeleket".

Elképzelhető, hogy EZÉRT elég furik veled a barátaik is, túl nyomulós lehetsz? Talán vissza kellene venned...

2018. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom,hogy nem vagyok jó a fiúk terén.Összesen 2 kapcsolatom volt.Nem én kezdeményeztem azt se.Így tapasztalatlan vagyok ilyen téren.Nem érettségtől függ,és nem nyomulok a jelek amiket küldtem felé ezek voltak: megérintettem a kezét,mintha véletlen lett volna,sokszor nézek a szemébe és elhívom sétálni.Nem hiszem,hogy ettől nyomulós lennék.
2018. ápr. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!