Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes belém egy 3 évvel idősebb lány.

Figyelt kérdés
Bevallotta, hogy mit érez irántam és aztmondta, arra vár, hogy én kezdeményezzek. Félek ettől az egésztől, mert én is érzek itánta valamit, de vannak dolgok, amik zavarnak. Keresztény vagyok, Ő nem. Nem valószínű, hogy áttérne a hitre, 90% rá az esély szerintem. Nagyon fáj nekem, hogy én ezt gondolom, miközben egymásmellett sétálva a jövőről beszél, meg a "megrontásról". Házasság előtt én nem készültem szeretkezésre, Ő pedig nyilván, mivel már volt is párkapcsolata, már volt dolga szexxel. Mit modjak neki, hogy neértse félre, és ne bántódjon meg. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy Ő nem kell nekem. Hanem csak zavar, hogy nem keresztény meg stb.

2018. ápr. 19. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!mond el neki oszinten,mit jelent a vallasod.

En is hazassag utan tervezem csak a szeretkezest :)

2018. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végre valak, aki ugyanolyan állásponton van ilyen helyzetben! :D
2018. ápr. 24. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!