Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit szeretek. El is mondtam neki de visszautasított. El szeretném felejteni és újra csak barátként tekinteni rá mint régen. Hogyan csináljam?
2018. ápr. 19. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerűbb módszer, ha keresel valaki mást, aki "elfelejteti veled", vagyis lesz egy új kiszemelted/szerelmed. Ha másra koncentrálsz, akkor a jelenlegi fiú már nem fog annyira érdekelni.

Egyébként jó tanács: ne mondd el egy srácnak h tetszik neked addig, amíg ő nem ad jeleket; és ne vallj neki szerelmet amíg még nem randiztatok. Ez nagyon elriasztja őket, úgy érzik hogy nyomulsz. (Saját tapasztalat)

2018. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
100%-ig egyet értek az első válaszolóval! Annyit hozzá tennék hogy ha van egy kiszemelted és netalántán barátok is vagytok vagy csak beszélgető viszonyban akkor mindig várd meg h ő lépjen először!!( Igen kicsit ilyen témában régi módi vagyok de akik tanácsot kérnek és én mindig szoktam adni az 95%-ban bejön. Nem azért mondom hogy fényezzem magam de ez így van! hozzám bármikor fordulhatsz) :)
2018. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!