Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Nagyon rosszul vagyok emiatt.

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem, történetesen az osztálytársam is. Eddig azt hittem, (nagyon kár volt) hogy én is tetszek neki. Olyanokat csinált amiből azt gondoltam, hogy tetszek neki, hogy pl. udvariasan viselkedett (most is) velem, megnevettett, oda jon hozzám minden szünetben, megszokta érinteni a kezem és a vállam, segít a dogakban, (ezek nem mindennapos dolgok nála, ezért irtam le) észre veszem, hogy szokott engem nézni, de mikor odafordulok hozzá, akkor elfordítja a fejet. Egyszer azt mondtam, hogy itt egyik osztalytarsamba sem vagyok szerelmes, és mikor ezt meghallotta látni lehetett rajta, hogy ideges és szomorú lett. Na de ma mondta az egyik barátnőm, hogy Peti (a srác aki tetszik nekem) írta neki, hogy tetszik neki, és hogy többet szeretne tole baratsagnal. Meg is mutatta az üzenetet, szóval igaz amit irt. Azt is mondta barátnőm, hogy személyesen is szerelmet vallott neki. Ez borzasztóan rosszul esett/esik nekem, de en nem merem elmondani a baratnomnek, hogy tetszik Peti, és neki sem, senkinek. Egyébként barátnőm azt mondta, hogy neki nem tetszik. Mit tegyek szerintetek? Nagyon rosszul esik ez az egész.

Köszönöm előre is a válaszokat!

14/L


2018. ápr. 20. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Oh ez egy aranyos es szomoru történet is egyben. Ezt h megfejtsem tudnom kell par dolgot. Mikor nagyon kedves volt hozzád akkor ott volt veled a barátnőd vagy látott téged? Mert ha igen akkor lehet h azért tette h feltekenyitse a barátnőd. Persze ez csak egy lehetőség. Az is lehet h mind2en tetszetek neki, viszont ha baratnodnek nem tetszik akkor ezt eloszor vele beszéld meg. Csak üljetek le kettesben es mond el neki h tudod van az a fiu aki neked nem tetszik, de nekem nagyon tetszik ez a fiu es nem bánod ha en ezt a fiút szeretnem kozelebrol is megismerni? Es talan meg segit is neked ebben es ehez az is kell h a barátnőd elmo dja majd petinek h nem tetszik neki. Ha van kérdésed nyogidtan ird le figyelni fogom. Sok sikert 😄😃 19F
2018. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen van amikor látta, de amikor hiányzott suliból, akkor is kedves volt velem.
2018. ápr. 20. 16:15
 3/5 A kérdező kommentje:
És a "baratnommel" pedig ma bekultem ki, mert nem voltunk túl joban, most pedig tartom tőle a távolságot, ezért nem szeretném elmondani neki, hogy tetszik Peti.
2018. ápr. 20. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha neki nem tetszik akkor szerintem nyugodtan elmondhatod, hiszen a barátnőd.

Petivel te sosem szoktál levelezni?

2018. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, 30 éves nő vagyok, és a velem egy korú pasik közül egy csomó azt hiszi, hogy tetszenek nekem CSAK AZÉRT, mert normális vagyok velük (tehát hogy nem vagyok bunkó, illetve ügyfélszolis munkámból adódóan illik mosolyogni, kulturáltan beszélni, stb.). Hát úgy látszik, te éppen a fordítottja vagy: lányként egy srác kedvességét túlgondolod. Hogy te mennyire hülye vagy... xD
2018. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!