Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerlmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes vagyok egy lány osztálytársamba! De nem merem megmondani neki! Ötletetek van és mikor kérdezem meg hogy járunk e? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

12 évesek vagyunk mind ketten .

R

Én 2-3 hónapja vagyok belé szerelmes ő régebben szerelmes volt belém de én akkor még nem ezért nem lett semmi.Szerintem még mindig tetszem neki . Sokat szoktuk egymást nézni ,mosolygunk egymásra meg ilyen kis apróságok.

Az értelmes válaszokat előre is köszi



2018. ápr. 28. 14:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Elmondom az én történetem, hogyan jöttem össze az osztálytársammal. Egy poszt alatt jelöltem meg, hogy kell vegyek neki egy sört. Persze iróniából. Beszélgettünk róla, meg minden, és a végén küldött egy szivecskét. Elküldtem bff-emnek, aki azt mondta, hogy segít összehozni minket. Megkérdezte tőle, hogy tetszem-e neki, azt mondta igen. Megmutatta nekem. Megembereltem magam, és elmondtam neki az érzéseim. Ő viszonozta. Azóta 8 hónapja együtt vagyunk. Nem voltunk olyan nagy beszélgetősök, akkor még nem is beszéltünk. De azt mondta, hogy sosem szeretett úgy még valakit, mint engem. Szóval mondd el neki az érzéseid, és ha visszautasítja, beszéld meg vele, hogy ettől még maradhattok barátok. Pláne, ha jóban is vagytok. 12/L
2018. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!