Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes, vagy hagyjam békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes, vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés
A sulimba 6.-ban jött egy srác, akivel 6. első félévében nem is fogalkoztam, és nem is beszéltem vele. De mikor már úgymond beilleszkedett, elkezdett parasztkodni mindenkivel:P Ezért meg is utáltam őt. Barátnőmmel még poénkodtunk is vele, hogy mennyire nyomorék meg minden. Aztán barátnőm összejött vele (nem tetszett neki, csak nem akarta megbántani) majd 2 hét után számítottak. Majd hetedik elején még mindig poénkodtunk vele, de úgy nagyjából összebarátkozotunk a tudattal hogy vele is kellene foglalkozni... Aztán valamiért mindkettőnknek (nekem meg a barátnőmnek) megnőtt az önbizalmunk, és elkezdtünk barátkozni az osztályban járó fiúkkal, és rájöttünk hogy sokkal jó fejebbek mint a lányok. Na de nem ős ez a lényeg... A második félévben (most) elkezdtem a srácnak (a történet elején levő fiú) a jó oldalait keresni, és találtam sokat! Próbáltam vele barátkozni, és elég jól sikerült... talán túl jól:I Annyira hogy talán (!) szeretem is... Olyan vegyes érzelmeim vannak a fiú iránt. Érdemes lenne foglalkozni vele, vagy hagyjam? (Eléggé nagyképű, de tud nagyon kedves is lenni) 14/l

#fiú #bableves #soscsipsz #knács
2018. ápr. 29. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Te döntésed. Esélyed lehet nála, személyiséget nem nagyon tudunuk, ezért többet nem nagyon lehet mondani. :D
2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!