Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Meddig kell küzdeni egy lányért, mi az ami után már fel kell adni? Egyáltalan van e olyan pont miután el kell engedni a kiszemeltet(Filmekben vannak ilyen jelenetek mikor a nő közli a férfival, hogy mennyire nem tetszik neki, de a végén csak összejönnek, ilyen a valóságban is létezik vagy csak Hoolywood-ban?) 17/F

2018. máj. 6. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze. Engem 2x utasított vissza a barátnőm és egy évig alig akart hozzám szolni. Utána majd egy évet voltam friendzone-ban mire összejöttünk szóval nem lehetetlen.
2018. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogy a másik kérdésre is válaszoljak addig amíg értelmetlennek nem érzed a küzdést, nem találsz mást, ki nem szeretsz belőle vagy úgy nem érzed, hogy már fájdalmat okoz neked ez az egész.

1-es vagyok.

2018. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat, hasonlóan vélekedek én is az ügyről:)))
2018. máj. 6. 23:59
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
"Küzdeni" senkiért, soha nem kell. Max. lehet udvarolni. Az udvarlást pedig nem lehet, nem szabad küzdelemnek érezni. Ha nemet mond egy lány, tovább kell lépni. Ha az élet úgy akarja, úgyis lesz még lehetőséged nála. Ha mégse, akkor annak úgy kellett lennie. Vigasztalásul: Ha egy lányt nem érdekelsz, nem biztos hogy örökre úgy marad, ahogyan az sem biztos hogy attól hogy Z és Y nagyon tetszenek egymásnak, az mindig úgyis lesz. :) 23/N
2018. máj. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha már annyira felidegesíted, hogy elküld a halál farkára, azt illik tiszteletben tartani. Hócipőm tele van a hollywoodi filmekkel, amikben visszautasítás nem létezik, csak időlegesen.
2018. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van az a nő, akiért a végtelenségig, és ha nem sikerül, belepusztulsz.


És van az, akiért egyáltalán nem. Ez gyakoribb: az elsővel a legtöbben soha nem találkoznak.

2018. máj. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ameddig bele nem halsz.

Szép napot! :)

2018. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 October15 ***** válasza:

6.: Vagy csak nem tudsz róla mert hát belepusztult. XD A halottnak meg ritkán jár el a szája. Best mafia tax ever.


26F

2018. máj. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! Nagyon átgondolandók amiket írtatok :)
2018. máj. 7. 09:03
 10/12 anonim válasza:
Addig kell küzdened ameddig nem fogod észrevenni hogy nincs értelme.Ha vissza utasított a csaj akkor az szerintem the end..Velem is hasonló volt..A csaj végül azt mondta hogy bocsi de én nem érzek így..Az érzéseket nem fiszonozta (nem tetszettem neki) Jelenleg annak a csajnak pasija van már több hónapja..Szóval a csaj nem hazudott..Bevallotta hogy nem akar tőlem semmit se,mert más valaki volt neki kiszemelve.A legjobb ha az ilyen eseteket nem erőltetjük..
2018. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!