Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig érdemes küzdeni egy lányért?

Figyelt kérdés
Meddig kell küzdeni egy lányért, mi az ami után már fel kell adni? Egyáltalan van e olyan pont miután el kell engedni a kiszemeltet(Filmekben vannak ilyen jelenetek mikor a nő közli a férfival, hogy mennyire nem tetszik neki, de a végén csak összejönnek, ilyen a valóságban is létezik vagy csak Hoolywood-ban?) 17/F

2018. máj. 6. 23:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én tapasztalatból mondom hogy nem érdemes túlságosan sokáig. elkövettem életemben azt a hibát hogy egy lányért akiért nagyon oda voltam, küzdöttem több éven át. Visszagondolva erre magamnak sem tudom elmondani hogy miért, de küzdöttem érte, ugye ő is direkt húzta az agyamat, direkt előadta hogy van nála esélyem csak tényleg tegyek is érte, de igazából csak szórakozott velem. Erre akkor eszméltem rá amikor osztálytársa lett a gyerekkori legjobb barátom, és ő meghallotta ahogyan engem kibeszél, és hogy direkt szórakozik velem, mert ezzel eltudja azt érni hogy más pasikat tegyen féltékennyé velem, és hogy ők küzdjenek érte. Igazából sokunkkal szórakozott, nem csak velem, de a haveromnak igaza volt. Akkor találkoztam még másik két sráccal akik szintén küzdöttek érte velem együtt, csak nem tudtunk egymásról. Akkor ők is belátták hogy ennek így nincs értelme, és jól kiosztottuk a csajt.

Aztán amikor másoknál próbálkoztam, volt aki közölte hogy nem akar velem kapcsolatot, volt aki akart velem, de nem jutottunk egyről a kettőre és 3 hónap után meguntam ezeket. Ha mai nap is ismerkednék valakivel nem küzdenék érte a végtelenségig még akkor sem ha látom hogy lenne értelme, mert ha ő is akarja akkor hamar összejönnénk. Persze már nem ismerkedem mert van barátnőm, ő érte egy hónapig sem küzdöttem, de nem is igazán én küzdöttem érte, mert eleinte nem nagyon jött be nekem, leginkább a stílusa miatt. De a csajnak szimpatikus voltam, ő jött mindig oda hozzám beszélgetni, én meg udvariasan viszonoztam, mert ilyen vagyok. Aztán amikor már több téma előkerült rájöttem hogy tök jól elvagyok vele, végül egymásba is szerettünk. Ő bevallotta nekem hogy már első látásra tudta hogy én vagyok neki az igazi, mert érezte hogy mi teljesen összeillenénk. Én persze em, csak később eszméltem erre. Alapból nehezen nyíló, ismerkedő típus vagyok, de aki odajön hozzám beszélgetni vele szívesen elbeszélgetek.

2018. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú és tartalmas válaszaitokat!!! Nagyon jól esett, hogy ilyen sokan időt szántatok arra, hogy leírjátok a véleményeiteket/tapasztalataitokat erről az egészről.A párkapcsolatban lévőknek üzenném, hogy nagyon vigyázzatok egymásra és legyetek sokáig boldogok!!! :))
2018. máj. 10. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!