Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók?

Figyelt kérdés
Sose volt barátnőm, szerelmes is csak egyszer voltam de jól beletört a bicskám, és már szeretném érezni:D Nektek milyen volt? És hány évesen? 16/f

2018. máj. 8. 22:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
71%
hányingerkeltő
2018. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kegyetlen.

Mikor a fejünk összért ...mikor az ajka hozzám ért....bele is szerettem az első csók után. 16 évesen volt.

18/L

2018. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én osztálytársaim / barátaim is csókolóztak már, én még nem ..Úgyse fognak még vele piszkálni ..Nem szégyen ez ..15/L
2018. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem rég történt. Nem számítottam rá, teljesen véletlen jött. Arra számítottam,hogy nagyon rossz lesz. De nem. Sok negatív dolgot hallottam már róla,hogy az első csók béna.. nem olyan mint a filmekben,stb. Nos,én ezt szombaton sikeresen megcáfoltam. A párommal ültünk, szájon puszilt, de jó hosszan. Viszonoztam,nem nagy dolog ez.. aztán hirtelen csók lett belőle. Ez most furán hangozhat,de így történt. Arra számítottam,hogy el fogom bénázni, de nem. Egyszerűen fantasztikus volt, bevallom,eddig nem igazán hittem abban,hogy "Nem kell tartani tőle,az ember csak úgy ráérez" mondákban. De most,hogy én is átestem rajta, büszkén és elégedetten kijelenthetem,hogy ez igaz. Egyszerűen ráéreztem a dolgokra,mintha már többször csináltam volna. Utána elég sok csók elcsattant,szóval gondolom nem csináltam rosszul. Nagyszerű emlék volt ez számomra, amit soha nem szeretnék elfelejteni.
2018. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!