Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, ez nagyon gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom egy lány, akinek van egy húga. Vele nem találkoztam még, de amiket hallok róla, meg látok képeket, nagyon szimpatikus. Lehet azt mondani, hogy bejön. Hogyan, vagy miként tudjam ezt lekommunikálni a barátommal? Ilyenkor mit kéne tennem, illetve nagyon fura ez, hogy a húga bejön? Húga és köztem van 2,5 év.

21/F



2018. máj. 10. 15:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hozzátenni, hogy kb 30 kilométerre lakik tőlem, a barátom is BP-en van kollégiumban, így a szimpla összefutás, találka nemigen jöhet számításba. :/
2018. máj. 10. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz de szerintem a lány barátod nemigen örülne annak hogy bejön neked a huga.Csak célozgas enyhén erre és hogyha nem zavarja őt akkor kérd meg hogy mutassa be neked a hugát.
2018. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!