Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan döntsek? Legjobb barát

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Legjobb barát

Figyelt kérdés
Sok hasonló kérdést olvasgattam itt, de ahogy láttam a legtöbb 13-14 évesektől volt, az én helyzetem egy kicsit komolyabb, így gondoltam tanácsot kérek. 18 éves vagyok, 3 éve van egy legjobb barátom. A környezetünk eleinte mindenki azt hitte hogy együtt vagyunk, és a mai napig rendszeresen hallgatjuk, hogy "miért nem jösztök össze?" és az ehhez hasonló kérdéseket. Én is járok hozzájuk, ő is jár hozzánk, és rendszeresen alszunk egymásnál is. Egymás szüleivel is nagyon jóba vagyunk. Én kavartam másokkal a 3 év alatt, ő senkivel sem. A utóbbi pár hónapban pedig elkezdtem iránta táplálni más érzéseket is, ami miatt nagyon rosszul érzem magam, mert ezzel együtt elkezdtem megjátszani magam, annak érdekében, hogy ez ne derüljön ki számára. Viszont a napokban érzem, hogy nem megy már nekem ez. Tudom, hogy el kellene mondanom neki, de nem akarom elveszíteni. Sosem beszéltünk erről, az eleje óta van közöttünk egy ártatlan flört, de egészséges szinten. Sokszor kérdezi tőlem, hogy tudom-e hogy mennyire szeret, ezekre eleinte nevetve válaszoltam, hogy igen, de most már ez nem megy. Szerintetek könnyítsek magamon, és mondjam el, vagy hagyjam, és keressek magamnak mást, hogy ne veszítsem el?
2018. máj. 10. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kicsit idősebb vagyok mint az említettek, 17, a legjobb lánybarátom 16.

Hát mi elég sokat poénkodunk ilyennel, de ennyi ideje nem is ismerjük egymást.

De bevallottam már neki, hogy nagyon bejön nekem. Nagyon szeretem, és ő is engem. Na most neki van barátja, nekem meg nem barátnőm, de kavarok valakivel, ha rajtam múlna több lenne. De már régebb óta tudja. Mi igazából beszéltük is, hogy mikor nincs egyikünknek se senki akkor csókolózunk, hiszen nagyon szeretjük egymást, és tudjuk, hogy nemis b@asszuk át egymást. Dee ő mondta, hogy összejönni nemis akarna, hogy a barátság rovására ne menje, és én sem akartam volna.

De közben lehet nálatok ez teljesen máshogy megy. Lehet, hogy ő is így érez csak fél elmondani pont emiatt. De legyél bátor, mégiscsak ő a legjobb barátod, ő az akinek bármit elmondhatsz, tereld oda a témát és mond el, és kérdezd meg ő hogy érez. Ha ő nem így, akkor se keseredj el, fogadd el, hogy a mostani kapcsolatotok ugyanúgy megmaradhat.

De akár az is lehet, hogy ő életed párja, vagy a nagy szerelem akit éppen keresel.

2018. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy nem lennék arra képes, hogy barátok maradjunk. De én is érzem, hogy eddig bírtam, muszáj könnyítenem magamon. Köszönöm a válaszod!
2018. máj. 10. 19:18
 3/3 anonim válasza:

ha el is mondod neki, ne vér komolysággal, azok mindig húznak egy határt, és ha nem jön be a dolog annyi a vicceskedéseknek.

De ha ilyen régóta jóban vagytok, szerintem nehéz lesz ezt kettészedni.

2018. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!