Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz lenne ha kavarnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha kavarnék az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki nagyon bejön nekem. Én azt gondolom, hogy sose tudnék egy osztálytársammal kapcsolatba lenni, így nem mernék komolyabban kötődni hozzá. Tehát akkor gáz lenne ha csak kavarnék vele? 16/L

2018. máj. 10. 21:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A srác ajánlotta fel ezt az ötletet vagy hogy jött fel ez a kavarás dolog?
2018. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A srác nem ajánlotta konkrétan fel. De megvan köztünk a vonzalom...
2018. máj. 10. 22:28
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg annyit mondok, hogy ne hidd hogy ezzel közelebb kerültök egymáshoz. Ezzel csak azt éred el, hogy ki fog használni. (16 éves fiú, és konkrétan önként adod magad-> így nem fog soha igazi "nőként" nézni rád, csak egy könnyen megszerezhető nőcskére)

Amúgy is osztálytárssal se kell, hogy rossz vége legyen egy párkapcsolatnak.

1, nem úgy állunk hozzá egy kapcsolathoz, hogy vége lesz

2, ha valaki elég érett egy kapcsolathoz akkor egy szakításhoz is annak kell lennie.


És megint leírom: sokkal gázabb szituációkba kerülsz egy "kavarással"

/Kezdjük ott, hogy amíg "működik is" akkor is mindenki a hátad mögött vagy akár a szemedbe R+bancozni fog/

2018. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
De nem tudna róla más..
2018. máj. 10. 22:35
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ezt gondolod? Vicces.
2018. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem mindenki olyan pletykás, meg felvágós, hogy egyből elújságolja mindenkinek
2018. máj. 10. 22:38
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

A fiú akkor is eldicsekedne vele, hogy megfektetett. Vagy ha csak mindketten a legjobb, legmegbízhatóbb barátotoknak mondjátok el előbb-utóbb akkor is kiderül.

De figyelj, látszik, hogy te ezt akarod legyen. Baszasd meg magad párszor, de ettől nem lesz jobb semmi.

2018. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki ide a kérdést, mert én akarom, de még bizonytalan vagyok. A többség szerint ettől egyből prosti leszek, szóval...
2018. máj. 10. 22:45
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem leszel prosti csak konkrétan magad se tudod mit akarsz ha megvan a vonzalom nem kell titkolni meg kell próbálni es kesz.
2018. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem kell titkolni? Azért ha nem vagyok valakivel komolyan együtt akkor azt nem fogom kidoboltatni
2018. máj. 10. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!