Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz lenne ha kavarnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha kavarnék az egyik osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam (fiú), aki nagyon bejön nekem. Én azt gondolom, hogy sose tudnék egy osztálytársammal kapcsolatba lenni, így nem mernék komolyabban kötődni hozzá. Tehát akkor gáz lenne ha csak kavarnék vele? 16/L

2018. máj. 10. 21:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
96%
Édes Istenem.
2018. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy írhattad ki a kulcsszavak közé hogy komoly kapcsolat? Ha csak testileg vonzódsz valakihez, ha csak az állatias ösztöneid akarod kielégíteni vele T I Z E N H A T !!!16!!! évesen akkor tényleg ne számíts szíves fogadtatásra. Tényleg csak ennyik vagytok egymásnak? Egy-egy finom falat? Ha vonzódsz hozzá légy vele kettesben és engedd közel a LELKEDHEZ ne rögtön a .... Téged valóban nem zavar, hogy olyasvalakivel bújsz össze akivel SEMMIT nem éreztek egymás iránt? Én is csináltam, nem vagyok prűd, de aztán mindig szégyenkezve gondoltam vissza rá, mert ez nem dicsőség. Nem leszek ettől több csak kevesebb...

u.i.: Járni gáz egy osztálytárssal, ahogy a normális emberek szoktak, de a dugás az belefér? Na, ez a gáz! ...S így szépen lassan elveszíted minden értéked és nem leszel valóban több annál, aminek látszol. Egy kalandpartner, akivel az éjszaka lehet kellemes, de a járás már borzasztó volna. Ne akarj ilyenné válni.

2018. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
78%

úristen hova jutott a fiatalság xdd

mint a nagyok komolyan

az éjjel nappal Budapestben láttad ezt mi

2018. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
0%
Szerintem nem de ha komolyabbra fordul és majd egyszer el jön a szakítás idelye akkor év végéig nézheted a pofajat😁😁 ám nem ehez kapcsolódóan de hogy lehet kerdezni mert tudom hogyan lehet válaszolni de kérdezni n tudok köszii amúgy a valaszt ha kapok 😊
2018. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kategóriák és új kérdés gorgesd le ;)
2018. máj. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a mostani baratom az osztalytarsam. Szeptember ota egyutt vagyunk. Hidd el attol nem lesz sokkal masabb hogy csak kavartok mert abbol nem csak az lesz. Vannak rossz oldalai is annak hogy ugyan abba az osztalyba jarunk de vannak jok is. Nem gaz szerintem ha te ezt szeretned.

17/l

2018. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2018. máj. 13. 19:46
 28/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, tényleg nem vagy valami lángész, ezért a kedvedért összefoglalom ismét, hogy mire jutottunk.


Senki nem mondta, hogy kur-va vagy. Amennyiben a fizetésért dolgozó szexmunkásra gondolsz. Van egy másik jelentése, valamelyik hozzászóló ezt használta: RI-BANC. Azért, mert csapodár módon képes lennél össze-vissza kavarni.

Nekem az a véleményem, hogy ez még önmagában nem lenne megvetendő dolog, hiszen ha egy férfi megteheti, akkor egy nő miért ne tehetné. Azonban ezt 16 évesen kezdeni szerintem nagyon korai, és gáz.


Halmazatként hogy ezt az osztálytársaddal tennéd, nagyon gáz. Ez volt a kérdésedre a válasz. Indoklás: Mi van, ha mégsem tudja, vagy akarja a titkot tartani? Ha tényleg csak a legjobb barátjának mondja el, mert megbízik benne. De mi van, ha arról van szó, hogy többet szeretne, te meg nem, vagy fordítva, és hirtelen felindultságból vagy bosszúból kifecsegi? Neki dicsőség, neked szégyen. És össze lesztek zárva évekig, gúnyolódni fognak rajtatok, kapod az ajánlatokat, zaklatnak.

Mindezt egy kis szexért kockáztatod.

Eleve nem a szextől fogsz valakit jobban megismerni. Megismerni az ISMERKEDÉSTŐL, a JÁRÁSTÓL stb. fogod, nem a lefekvéstől, csókolózástól.


Másfelől azt írtad, hogy nem mernél, ami nem azt jelenti, hogy nem akarnál, ha lenne bátorságod. Szóval küzdenél ellene, de mégis lehet, hogy vágyódnál rá, így az van, hogy lehet, hogy szeretnéd, hogy legyen szerelem, de el is lököd magadtól, szóval tuti, hogy boldogtalanság lesz ebből.



Azt látom, hogy kérdezel, mi meg szinte egyhangúan válaszolunk. Erre te meg befeszítesz. Csak azt nem értem, ha nem fogadod el a választ, akkor miért kérdezel?!

2018. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A kavarás sose jó, sőt még csak 16 vagy kislány, hova akarsz te még dugni?:D

Na jó, az oké, nem mondhatom, hogy nem hisz annyi vagyok és kiszemeltemmel egy szó nélkül lefeküdnék, de szerelemből.

Szerelem nélkül az csak rossz dugás és az sose jó, sőt a fiú szívét is csak összetörnéd, ha ő beléd esne-

2018. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
//
2020. nov. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!