Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek! Elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Elég fura! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég fura ,de kérlek segítsetek. Szóval beszélgettem kicsit régebben egy fiúval,kb pár hónapja és nagyon bejön. De a barátnőm azt tanácsolta hogy legyek kicsit bunko és jobban megkedvelteti magát nálam. Nos az is voltam,csak forditva sült el. Nem irt többet. Lett egy barátnője,de nem olyan jo már a kapcsolatuk. Én számtalan fiut utasítottam vissza azota,mert ő nekem hiányzik. Nagyon. Most beszélgetek egy fiuval aki nem néz ki rosszul és jofej,kedves meg minden. De a fiúval aki hiányzik megbeszéltem hogy adunk egymásnak tablo képet szoval majd talákozok vele. Meg azzal is akivel beszélgetek. Nem tudom mit tegyek...nagyon hiányzik...

2018. máj. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi a logika abban ha bunko vagy akkor valaki meg fog szeretni? Ha van baratnoje akkor lepj tul rajta. Ha nincs, akkor mond el neki hogy mi a helyzet.
2018. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Írd le neki az egész storyt őszintén
2018. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Tudod én akkor szoktam valakivel rendesen bunkó lenni ha le akarom rázni. Hidd el ez a módszer sose hagyott cserben. :D


Viszont válasz a problémádra: ha tényleg kedveled őt akkor ne tetovazz mondd el neki hogy mit érzel és h miért viselkedtel vele így. Remelem el fogja fogadni. Viszont ha van barátnője akkor nincs sok esejed..

2018. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
kezdd az egészet a barátnőd megtépésével
2018. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem mondd el az 1. fiúnak hogy a barátnőd ,,tanácsa" miatt voltál bunkó vele.Nézd meg, hogy reagál ,kedves e- vagy esetleg lehülyéz,vagy azt mondja csak hazudsz.Ha rossz a reakciója/válasza próbáld meg elfelejteni.Ismerd meg mindkét fiút aztán próbáld el eldönteni melyiket szereted.(Bocsi a kicsit zavaros válaszért) :33
2018. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te agyontoszott . Olyan hülye vagy . Hát aki bunko az nem kap magának szerelmet. Legközelebb jó leszel .
2018. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért én elgondolkodnék a helyedben,hogy miért is tanácsolt ilyet a barátnőd.
2018. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!