Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam a lány?

Figyelt kérdés

Egész régóta jóban vagyunk, sok baromságról szoktunk beszélgetni, és ez régebben is így volt.

Tetszett neki egy fiú, drukkoltam is, hogy jöjjenek össze, de a csaj végül kiszervezett a srácból.

Viszont mostanában megváltozott a viselkedése cseteléskor: régebben csak akkor küldött szivecskét, ha valamit megköszönt, akkor is zöldet, kéket/sárgát, és kb egy darabot max 2-t.

Most meg tök random beír egy csomót a rózsaszín fajtából is. Sok pirulós szmájlit használ, szokott bókolni, kétértelmű dolgokat mondani, és rengetegszer használja az édes szót.

Meg akart ölelni egyszer még korábban, viszont csak nemrégiben került rá sor, azt mondta, nagyon jó volt.



2018. jún. 5. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ovoda.
2018. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2018. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira bírom az ilyen kérdéseket...itt senki sem ismeri a lányt, senki sem tudja hogy milyen viselkedést lehetne elvárni tőle, stb. Magadnak kell rájönnöd, vagy a legegyszerűbb és legértelmesebb dolog: kérdezd meg tőle :)
2018. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!