Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszenék esetleg az egykori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszenék esetleg az egykori legjobb fiú barátomnak?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt nagyon jóban voltam egy sráccal, szinte mindig együtt voltunk mindenütt. Mindig kereste a társaságom, és mikor megjött, nem bírtam fürdeni, kiült mellém a partra beszélgetni.Sajnos később nagyon összevesztünk, mikor elküldtem, sírt. Ha mostanában látom, akkor mindig elnéz, ha ránézek meg elbújik, de utána látom meg mondták mások is, hogy figyelget, pl. a szalagavatómon is csak a mi táncunkat nézte meg. Miért van az, hogy levegőnek próbál nézni, közben meg hallgatózik meg figyelget?
2018. jún. 7. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet hogy sajnalja, hogy szetmentetek.
2018. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!