Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez sors, vagy csak véletlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sors, vagy csak véletlem egybeesés?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam akibe szerelmes voltam, és a viszonzott is volt, de nem jöttünk össze mert osztálytársak voltunk. Egy Budapesti gimibe vették fel, ami tőlünk 1-1,5 órára van. Elvileg még mindig szeret, de nem tett egy lépést se, de már csak ezen a nyáron találkozhatnél sokat vele ha összejönnénk, mivel ugye messze lesz szeptembertől. Szerintetek lépjek valamit ha ő nem? És most jön amiről a kérdésem szól; Miért van az, hogy állandóan az ő nevével találkozok mindenhol? Tegnap voltam boltban, és akartam venni egy airways rágót amin nevek voltak, és mivel fejjel lefele volt, nem láttam mi volt ráírva és az ő neve volt. Múltkor elővettem az egyik még nem olvasott könyvemet, és a csaj benne egy ugyanolyan nevű fiúval jött össze. Már majdnem minden nap benne van az álmaimban, mit csináljak ha egyszerűen ettől mingyárt megőrülök?

2018. jún. 20. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nincs sors és nincs véletlen se. Döntések vannak, meg azok következményei.
2018. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, azt nem tudom, hogy mit tegyél, de ezek "a sorsszerű dolgok" csupán annyit takarnak, hogy mivel ő jár a fejedben ezért mindent észreveszel, ami vele kapcsolatos. Biztos más nevekkel is találkoztál, csak észre se veszed, mert nem érdekel.
2018. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényegében a véletlen is nevezhető sorsnak, és fordítva. Érdekesek az ilyen dolgok, de a pszichológia azzal magyarázza, hogy olyankor többet gondolunk az illetőre, és jobban észrevesszük ezeket a dolgokat.

Az ezotéria azt mondja, hogy bevonzzuk, szóval rád van bízva, mit hiszel :)

2018. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!