Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tettétek magatokat túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek magatokat túl rajta?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég, másfél hete szakított velem a barátnőm. Akit nagyon szerettem, mindent megtettem érte, sajnos majdnem 100 km volt köztünk, így kilehetett mondani hogy távkapcsolat. Ennek ellenére sokat találkoztunk, sokat voltunk együtt. Minden jól ment már 3 hónapja. Egyszer csak, jött a semmiből az, hogy nem érzi már jól magát ebben a kapcsolatban, már nem is szerelmes stb...és a szakítás. Ő az a lány, akit még megálmodtam egykor, de talán még szebb is. Én tiszta szívemből szerettem, belsőleg is, külsőleg is.

A lényeg, nem tudom hogyan tudnám elfelejteni...úgy érzem nem múlik el ez a mély fájdalom.


Nektek mennyi idő volt?



2018. jún. 21. 17:54
 1/3 Lajos Szara válasza:
100%
Szerintem nem az idő számít. Mindössze az ,hogy szép emlékként maradjon meg. Talán segít ha leírod múltidőben és utána elolvasod.. akkor talán úgy maradna meg mint egy “régi” szerelmes történet... remélem segített..
2018. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100 km :D cuki. köztünk 1200 van :'')
2018. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, igen...segített. Köszi!

100 km...igen..de ő szakított velem, nem én ővele :(

2018. jún. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!