Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek csak kihasznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú , akinek 2 éve barátnője van . Én ahogy megismertem beleszerettem . Ő is elkezdett közeledni hozzám már majdnem egy éve és egyre szorosabb lett a kapcsolatunk . Azt tudni kell , hogy eleinte semmi különös nem volt , csak nagyok jó barátok voltunk és folyamatosan flörtöltünk egymással . Két hónapja még komolyabb lett a kapcsolatunk , lefeküdtünk . Én nagyon sajnálom a barátnőjét, de úgy érzem nem az én feladatom , hogy ezt elmondjam neki . Mióta ismerjük egymást én mindig mindenben segítettem neki , mindenemet odaadtam neki párszor pénzt is , amikor nem volt neki .. emellett folyamatosan beszélünk , leírja ,elmondja , hogy szeret és én vagyok az élete .. folyamatosan találkozgatunk , de annyi mindent adok neki , hogy úgy érzem néha , hogy csak kihasznál és csak erre kellek neki ..

2018. jún. 28. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Jézusom.. Ezt ne csináld! Egyértelmű, hogy kihasznál, főleg, ha jól elvannak még mindig a barátnőjével...

Szerintem beszélj bele, hogy vagy téged választ, vagy békén hagy örökre, ez nem normális

2018. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyetlen bajom az , hogy nagyon szeretem . És nem egyszer próbáltam neki elmondani , hogy úgy érzem kihasznál . Ő meg erre egyből azt mondja , hogy ilyenre ne is gondoljak és , hogy én kellek neki nem a dolgaim és a pénzem és , hogy szeret . És édes vagyok , hogy mindig segítek neki , de tényleg én kellek neki , mert én vagyok az ő gyönyörűsége és az élete . Hiába mondom , hogy ott a barátnője .. a válasz az , hogy nem szereti és csak megszokásból van vele . Egyébként ő tipikusan az a pasi , akiért minden lány oda van és ő a suli legjobb fiúja és ő ezt nagyon jól tudja , hogy bárkit megkaphat .
2018. jún. 28. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te is és a srác is undorítóak vagytok, megérdemlitek egymást.
2018. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Elhiszem,hogy szereted,de sajnos ő nem szeret téged.:( Sosem fogja ÉRTED otthagyni a barátnőjét,vagy ha mégis,abban nem lesz köszönet. Te is azt szeretnéd,hogy megcsaljon majd fűvel fával? Azt vettem észre,hogy az ilyen helyzetekben a férfin/fiún kívül soha senki nem jár jól.
2018. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1

Ha téged imád és minden sz@r, akkor mégis miért van a barátnőjével?

Ha erre tudsz válaszolni...

2018. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!