Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak kihasznal? Miert nem jon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznal? Miert nem jon ossze velem, es csak "baratok" vagy "baratok extrakkal"?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki megtetszett, elkezdtunk talalkozgatni, es en megyszerettem, egy volt a gondolkozasunk stb. lattam magamat benne, es ki tudott potolni, ez nem ment sokaig, mert kis ido utan bekozolte, hogy nem erez ugy, mast szeret, en osszetortem, o pedig massal volt boldog. sulis dolog miatt ram irt,es meg ma is beszelgetunk,megbeszeltuk a dolgokat...es en meg mindig szeretem...2x talalkoztunk,es mind a ketszer lefekudtunk,es felhozta az otletet,hogy "baratsag extrakkal" de felek,hogy csak kihasznal,mert szeretem..most olyan mindtha együtt lennenk,csokkal koszonunk es bucsuzunk...de megis ott van a "barat" baratok mert megertjuk együast,mindent megisztunk egymassal,de "extrakkal" mert testileg is megvan a vonzalom,de akkor miert nem vagyunk együtt? Hogy erjem el azt,hogy "megszeressen"?

16L


2017. júl. 7. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

16 évesen szexelned sem kellene,nem még kapcsolaton kívül.

Ne haragudj,de rettenetes vagy

2017. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egy kérdés... Miért kell a qrvaságba belemenni?
2017. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szívem, te már ott elrontottál mindent, hogy belementél a bartáság extrákba. Nem beszélve arról, hogy még csak 16 éves vagy. Nem fogod elérni, hogy megszeressen, mert ő már elmondta neked, hogy nem érez irántad semmit. És igen, kihasznál téged, a testedet. Nem tudom, hogy te hogy nem veszed észre, nem beszélve arról, hogy sokkal jobban kellene tiszteld saját magad.
2017. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Te pontosan miért születtél meg? ÉS az L mit takat? LÓ?? mert te nő és lány sem vagy a szemmben ha ez igazak, a ku*va legalább kap érte pénzt, de te teljesen hülye vagy...

2szer találkoztatok, 2/2 a srácnál, ez már az ami, ez már maga a kihasználás de nem csodálkozom ha nem vetted észre, mert ez aztán nem teltünő..... tényleg ezt a vak sem venné észre...

2017. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Srácok nyugi... Lehet majd itt fog sírni pár hét/hónap múlva, hogy teherbe esett, és nem fog tudni mihez kezdeni.
2017. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Szexuális segédeszköz vagy.

Ennyi.

Térj észhez!

2017. júl. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!