Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam a lány?

Figyelt kérdés
"Röviden" a történet:Szórakozott velem,aztán meg visszautasított,hogy ő szabad akar lenni és nem akar kapcsolatot majd bocsánatot kért amiért hülyített,és beszéltünk tovább,szinte minden nap.Volt tervben pár közös buli és program,mégis eddig úgy álltunk hogy egy suliba járunk mégis szinte csak neten beszéltünk,hiába jött szóba(főleg én hoztam szóba) régebben többször is hogy bulizzunk együtt,de nem igazán lett belőle semmi,csak igazam van és kéne valami buli,de ennyi,nem változott semmi,volt hogy hívott ilyen suli által szervezett nyaralásra,de aztán azt én lemondtam, stb .Elég rosszul érzem már magam e miatt,hogy nem alakul semmi,még csak nem is kavartunk pedig egy ideje azért már ismerjük egymást. A haverok is mindig mondták hogy hagyjam,és vissza se írjak neki ha keres.Egy ideig megfogadtam,és nem írtam vissza,de úgy is keresett, és nem akartam szemét lenni vele.Egy hete rám írt, hogy kéne találkoznunk,beszéltük hogy ezen a héten kéne,de bár örültem neki,nem tudom hogy most tulajdonképpen mit akar,főleg hogy 3 napja még csak nem is ír,és mióta ezt írta mintha megváltozott volna...szóval nekem már elegem van ebből az egészből,én ennyire még nem b...sztam fel magam emberen..

2018. jún. 29. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyit tudsz válaszolni,akkor legalább írd le azt az egy szót normálisanxd
2018. jún. 29. 17:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Windows leáll, újraindítás folyamatban

.

.

.

.

What???


Na szóvaal... RÖVIDEN= Van a csajesz. Meg vagy te. Nem jöttetek össze, de barátok maradtatok. Régebben buliztatok együtt sokat, de csak ha te kezdeményezted. Sulis nyaralásra már ő hívott el téged, de te nemet mondtál. Letört lettél, mert nem lett komoly a dolog. Haverjaid nem gondolták jónak, mégis visszaírtál, mert sokszor keresett. Most találkozni akart, te meg nem érted mi van. Eleged van, hogy szivat.


Szerintem: Ő keresett téged, szóval fontos voltál neki, mégha csak barátként is, de legalább érdeklődött irántad. Az, hogy találkozni akar azt jelenti, hogy meg akarja veled beszélni a dolgokat, mert ő sem ért semmit. Azért változott meg miután felvetette a találkozást, mert valószínűleg örült a válaszodnak, hogy igent mondtál (gondolom azt mondtad).

Menj el arra a találkozóra és beszéljétek meg, hogy mit akartok egymástól. Az lenne a legokosabb döntés.

2018. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy mi van
2018. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!