Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ment részegen az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment részegen az a fejemben, hogy "annyira szeretlek"?

Figyelt kérdés

Tegnap elég sokat ittam, nem szoktam ilyet csinálni, de mindegy, szóval van egy barátom (mármint csak barát barátom), akivel olyan igazi barátságunk van -általában nem beszélünk minden nap, de bármi van, számíthatunk egymásra-, és neki írtam, hogy ne hagyja többé, hogy ilyet csináljak és abban a néhany órában olyan érzésem volt, mintha még fontosabb lenne ő számomra, mintha szerelmes lennék belé, vagy nem is tudom... Legszívesebben azt írtam volna neki, hogy szeretem őt...

Pedig alapból nincsenek ilyen gondolataim. Miért lennének? Szimplán barátok vagyunk, mindkettőnk részéről. Csak akkor is zavar a tegnapi eset... nem akarom még véletlenül sem elrontani vele ezt a barátságot:(



2018. júl. 4. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj de buták vagytok...vagy te, vagy ő, vagy mindketten.

Hagyjátok már ezt a férfi-nő barátságot. Ha csak azért nem akartok a másikkal járni, mert valamelyikőtök csúnya a másik számára, az más, de ha mindketten szimpatizáltok egymással, könyörgöm fogjátok meg a másikat, és járjatok.

Aki barátnak jó, az a párjának is megállja a helyét.

2018. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Távolság. Nagy távolság.
2018. júl. 4. 08:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog :)

Tessék találkozgatni.

Aztán ha úgy alakul együtt kibírtok mindent.

Most is csak a marok marcsa , meg az edény dörzsölès van kettőtöknek 😂😂

Ha ritkábban lenne más, szerintem kibírnátok :)

Tessék videochetelni , aztán hajrá.

Ha együtt maradtok a távolság miatt is, ha együtt lesztek sem lehet semmi baj :)

Csak egymással legyetek türelmesek.

Ennyi a titok, értsètek meg a másikat, hogy neki is van dolga, nem ér rá mindég.

Legyetek tisztában azzal, hogy egyikőtök sem tökéletes,és a sok jó ellenére bizony bizony el kell viselni/fogadni, némi rossz dolgot is. :)

2018. júl. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De várj már... senki sem szerelmes senkibe. Nem fogok összejönni az összes fiú nemű barátommal, akárcsak ő a lánybarátaival sem. :D
2018. júl. 4. 09:10
 5/11 anonim ***** válasza:

" senki sem szerelmes senkibe" - És most ezt higgyük el, miután a gátlásokat feloldó italozott állapotban elmondtad nekünk is az igazságot?

A távolságot, mint üveg

golyót, megkapod, óriás

leszel, csak hunyd le kis szemed, -

2018. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
(Abban reménykedem, hogy valaki majd azt mondja, hogy ő is volt ilyesmi helyzetben és végül rájött, hogy mégsem érzett barátságnál többet, majd minden ment tovább ugyanúgy, mint addig, mert nem akarom, hogy tönkremenjen a barátságunk... ő több nekem annál, minthogy a hisztijeimmel és féltékenységemmel elijesszem. És amúgy is tudom, hogy ő másba szerelmes, nagyon)
2018. júl. 4. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára.

[link]

2018. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez megvigasztal egyszer a lány barátom barátnőjével jöttem össze egy bulin de annyira részegek voltunk hogy semmire sem emlékeztünk és inkább hagytuk. UI: remélem legalább elmosolyogtatok ezen
2018. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nevetséges vagy kérdező 😂 leírod hogy milyen választ vársz, aki meg nem olyat ír abba a hibát keresed 😂 minek írod ki a kérdést ha úgyis csak 1 választ fogadsz el? Mehet a lepontozás,ettől még nekem lesz igazam 😉
2018. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy olyat várok, hanem REMÉLEK. Nem ugyanaz.:)

A normális válaszokat pedig köszönöm

2018. júl. 4. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!