Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ment részegen az a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment részegen az a fejemben, hogy "annyira szeretlek"?

Figyelt kérdés

Tegnap elég sokat ittam, nem szoktam ilyet csinálni, de mindegy, szóval van egy barátom (mármint csak barát barátom), akivel olyan igazi barátságunk van -általában nem beszélünk minden nap, de bármi van, számíthatunk egymásra-, és neki írtam, hogy ne hagyja többé, hogy ilyet csináljak és abban a néhany órában olyan érzésem volt, mintha még fontosabb lenne ő számomra, mintha szerelmes lennék belé, vagy nem is tudom... Legszívesebben azt írtam volna neki, hogy szeretem őt...

Pedig alapból nincsenek ilyen gondolataim. Miért lennének? Szimplán barátok vagyunk, mindkettőnk részéről. Csak akkor is zavar a tegnapi eset... nem akarom még véletlenül sem elrontani vele ezt a barátságot:(



2018. júl. 4. 07:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
viziló
2018. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!