Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig sosem keltette fel a figyelmem egy fiu sem, meg lany sem. Olyan mintha nem erdeklodnek semmi es senki irant mignem lattam egy lanyt aki jelleme stilusa teljesen megfogott es azuta ha belegondolok vagy eszembe jutt az arca furcsa erzesem tamad es hevesen ver a szivem.

17L


2018. júl. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
En panszexualisnak gondolnalak a leirasod alapjan. :)
2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálam is előfordult. Dolgoznak a hormonok ilyenkor. Nem kell pánikba esni. Bár, ha még egy lány meg fog tetszeni életed során, akkor az nem véletlen. ^^ És nem ciki dolog.
2018. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
"hevesen ver a szíved" szívroham menj korházba
2018. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak nem találtál még olyan fiút, barátnőm 24 év után volt életében először szerelmes egy fiúba. előtte senki nem fogta meg. de egyébként ha leszbikus vag vagy biszexuális azzal sincs semmi gond :) ismerd meg magad, hog ki/mi tesz boldoggá a a fontos :)
2018. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én leszbikus vagyok. Kisebb koromban csak a fiúk tetszettek aztán egyre inkább a lányok kezdtek érdekelni, de nincs ezzel semmi baj. Sokan, sőt rengetegen elutasítanak, de ezzel nem kell foglalkozni, elfogadóbbak lesznek, ha kiállsz magáért! Szerintem lehetsz meleg, bárki lehet. Ezt nem lehet tudni, hogy az vagy e, egy idő után kialakul. Eleinte én is tagadtam magamnak, majd később nem mondtam el a családomnak. Most már van egy gyönyörű párom, a családommal olyan, mint régen. Merj az lenni aki vagy! 👩‍❤️‍👩
2018. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
probald ki es kiderul! ;)
2018. júl. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, hogy kideruljon vonzodsz - e a lanyokhoz :P ha Pest környéki vagy írj nyugodtan 18/bi
2018. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!