Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a lány helyébe lennétek ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány helyébe lennétek ti is megharagudnátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem is de szerintem én is bejövök neki ő 16 éves én 18, és elhívott bulizni, de nekem semmi kedvem menni semmilyen ismerősöm nem jönne el velem így lemondtam a bulit és szerintem ezen megsértődött. De most ha elmegyek akkor lehet rájön hogy engem lehet irányítani, ha nem megyek lehet megbánom lehet nem! Meg így hogy nincs kedvem lehet nem is érezném jól magam!
2018. júl. 14. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ne menj ha bejössz neki akkor ilyenen csak nem húzza fel magát annyira
2018. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak "lehet", hogy nem éreznéd jól magad, és tetszik a lány, akkor érdemes lenne elmenni szerintem. Aztán ha tényleg nem tetszett volna, akkor legközelebb nem mentél volna.

Viszont ha úgy döntesz, hogy nem mész, akkor próbál elhívni valahova a lányt, ahol mindketten jól éreznétek magatokat.

2018. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen éreznénk jól magunkat mindeketten
2018. júl. 14. 16:09
 4/4 anonim válasza:
Akkor ne menj el, de hívd el őt máshova.
2018. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!