Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ha a barátnőtö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a barátnőtöknek tetszene egy fiú, viszont az felétek közeledik (úgy, hogy neked is tetszik! )?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Feléd közeledik, nem a barátnőd felé. Legeltetni meg akkor is tudja a szemét, ha esetleg köztetek lenne valami. Amennyiben pedig, ha amiatt már nem akarna a barátnőd lenni, mert te is közeledsz vagy esetleg csak megpróbálsz a sráccal valami többet kiépíteni és emiatt magadra hagy a barátnőd, akkor meg le kell tojni magasról, hogy mit gondol.


Valószínűleg, ha nektek tetszik, akkor még sok másnak is tetszhet, tehát ezt a kamu barátnősdi érzéseket nyugodtan félre is lehet dobni, a többiekre is gondolhatnál ennyiből... legyél önző nyugodtan.

2018. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pie69 válasza:
Kinek tetszett előbb? :D legyél a barátnőddel őszinte és mondd meg neki, hogy közeledik feled a srác.
2018. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a srác két felé kavar
2018. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy őszinte a barátnőddel, mondd el neki, hogy ugy tűnik, tetszel a sracnak, es az a helyzet, hogy neked is tetszik a fiu. De a baratnod miatt ne mondj le a fiúról. Az igazi barat megérti a helyzetet, es elfogadja, ha megharagszik emiatt, nem igazi barat.
2018. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy pasi, nagyon bejött nekem, a barátnőmnek is, én írogattam is vele, aztán bebökte a kedves "legjobb barátnőm", hogy ő elment vele randizni. :)

Azóta nem beszélünk. Nagyon jól tudta, hogy én beszélek vele és többet akarok ebből kihozni, erre ő elintézte, hogy ne legyen semmi.

2018. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Búcsút vennék a barátnőmtől és a fiúval kavarnék tovább.
2018. júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!