Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kibe vagyok szerelmes!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kibe vagyok szerelmes!?

Figyelt kérdés
Kb egy évig szerelmes voltam egy fiúba, aztán sulis táborban megismertem egy másikat akibe aztán beleszerettem. Mostanában nem tudom eldönteni, hogy melyikőjük az igazi. Egyszer az egyik iránt érzek nagyobb vonzódást, egyszer a másik...

2018. júl. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi honnan tudjuk?


Amúgy valószínűleg egyikbe sem.

2018. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valoszinuleg azt jelenti, hogy meg nem vagy erett ehhez az egeszhez. A legjobb, amit tehetsz, hogy beken hagyod mind a kettot, ezzel elkerulve, hogy barkinek fajdalmat okozz (akar magadnak is).
2018. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Öh döntss
2018. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy közhely, de ha tényleg szeretted volna az elsőt, akkor nem akad meg a szemed a másodikon. ;)
2018. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!