Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek az egykori "haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek az egykori "haveromnak"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel korábban sülve-főve együtt voltunk, mindig jött hozzám dumálni a suliban. Többen állították, hogy mi járunk, pedig csak egy fiú-lány barátságról volt szó. Elvileg. 2 éve jól összekaptunk, és azóta még csak köszönés sincs köztünk. Úgy próbál tenni, mintha egyáltalán nem érdekelném őt, de van néhány jel, amely ennek az ellenkezőjét sugallja. Például egyszer beszéltem egyik osztálytársával, és utána az osztálytársa elmondta nekem, hogy miután elmentem, a srác kérdezte, hogy na mit mondtam. A szalagavatónkon ki voltam sminkelve, és ott egyszer hosszasan a szemembe nézett. Aztán láttam, hogy végignézte a keringőnket, miközben utána már egyetlen osztályét sem nézte meg. Középsuliban más-más osztályba kerültünk, és megkérdezte egyik osztálytársam, hogy mi rólam a véleménye. A tanáraimtól is kérdezett velem kapcsolatban. Mi lehet részéről ez a fokozott érdeklődés?


17/L


2018. júl. 19. 13:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még ami így barátként fura volt, hogy mindig velem szemben szeretett enni, hogy lásson és többször tévedtek a mellkasomra a szemei.
2018. júl. 19. 14:02
 2/4 anonim válasza:
Szerintem elég szoros kapcsolatban voltatok így természetes hogy érdeklődik irántad. Talán többet is érzett mikor még jóban voltatok. Nem tudom min vesztetek össze de az ilyen kérdésben ez is meghatározó ok. Például ha nem olyan komoly a vita témája még az is lehet hogy érez irántad egy s mást. Más lányt nem vettél észre körülötte?
2018. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, más lánnyal nem foglalkozott komolyan.
2018. júl. 19. 18:08
 4/4 anonim válasza:
Velem is megesett ez. Ha úgy látod, hogy nem érdeklődik más iránt, akkor lehet, hogy valóban Te kellesz neki. Ha neked tetszik, akkor bátran közeledj felé, legfeljebb elutasít. Vesztenivalód nincs. Ha nyíltan érdeklődik, akkor pedig rajtad áll, hogy elküldöd-e, vagy sem.
2018. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!