Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt (pontosan 4 éve) láttam egy srácot utoljára. Csak látásból ismerjük egymást, de akkor olyan jeleket küldött, mintha tetszenék neki, mikor ránéztem, mosolyogni kezdett és köszönt, hogy hello. 1 éve sikerült megtalálnom Facebookon, gondoltam, a szülinapján írok rá, még köszöntem is, hogy látszódjon, hogy beszélgetést szeretnék kezdeményezni, és erre csak egy köszi szépent írt vissza, egyébként egyéb más posztjait is lájkoltam. Májusban én is kitettem néhány képet és a srác a 3. volt, aki belájkolta. Akkor most mi van?
2018. júl. 21. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,ne álltasd magad
2018. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fú... nem értem a logikát.

Ebből hogy hoztad ki azt, hogy bejössz neki? :D

2018. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan azert hiszed azt, hogy tetszel neki, mert belajkolta a keped? Ez azert kicsit nevetseges :D egyszoval semmit nem jelent
2018. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hany eves is vagy?

A leirasbol... fck logic.

2018. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Unokatestvérem exe likeolgatja a képem.. 110%, hogy bejövök neki..


#kappa

2018. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!