Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja szakítottam az első barátnőmmel (jelen esetben mindegy, hogy miért) és azt veszem észre, hogy bármit olvasok vagy látok ami egy párral kapcsolatos akkor azt egyből az exemmel képzelem el. Úgy érzem ő volt a tökéletes és nem lesz mégegyszer ilyen barátnőm. Vagy ez csak azér lenne mer ő volt az első, ezért különlegesebb volt?


Nagyon rossz érzés és nagyon rossz kedvem van miatta moatanában.


Valaki esetleg valami ötlet? Vagy vélemény? 17/f



2018. júl. 25. 12:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia:)! Lehet, hogy mar nem szereted, csak a megszokas miatt jut mindenrol eszedbe. Azert mert egyutt voltatok egy bizonyos ideig az eleted reszeve valt, es most nehez megszokni, hogy mar nincs benne:( Idovel jobb lesz. Az hogy mindenrol eszedbe jut meg nem azt jelenti hogy szereted:( Emlekezz vissza hogy mit ereztel akkor amikor meg az elejen voltatok, es ha meg most is felismered magadba azt az erzest amit akkor, akkor meg szereted. Ra fogsz jonni mit erzel, csak adj idot magadnak:)! Egy szakitas mindig nehez, de ne hozz elhamarkodott donteseket, idovel minden letisztul majd:)
2018. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Ez mindig is így lesz életedben egy szakítás után. Én felnőtt vagyok, és átestem már sok csalódáson, szakításon, de mindig egy darabig az ex képe villant fel, és egy ideig utáltam romantikát látni. Ez teljesen normális. Nem biztos hogy ő volt a végzeted, ezt az időszakot ki kell vajúdni, de te először éled át és még új. Tudom ,hogy borzalmas érzés, de ha lesz valaki más, már csak mosolyogva emlékszel vissza rá. Nem szerelem ez már ,csak ragaszkodás a megszokotthoz, és maradt egy űr amit most nem tudsz kitölteni semmivel. El fog múlni.
2018. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jól esnek a segítő szavak. 😊😥
2018. júl. 25. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul jelenti azt h szerelmes vagy bele. De gondolj csak bele, mégis ki masra gondolnal ha kapcsolatrol hallasz,olvasol. Nyilvan nem egy idegenre, hanem ra, mivel kapcsolat teren vele vannak tapasztalataid. Ne aggodj, majd elmulik, de szerintem a kesobbiekben is ilyenkor mindig a legutobbi exed fog bevillanni :D el kell fogadni, nincs mit tenni :) 19/L
2018. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom meddig voltatok együtt de ha huzamosabb de nem is muszáj sokáig, de ha együtt vagy valakivel egy kötődés létrejön kettőtök között ami jelen esetben nálam is megvan még, hogy legelső nagy szerelem egyértelműen ki más jutna eszünkbe ha nem Ő?

Ez teljesen normális, minden szakításnál előfordul és nem lehet tudni meddig tart ez személyfuggo. Ismerkedj, találj hobbit, menj el bulizni stbstb.

Ha úgy érzed nem lesz már senki olyan életedben aki jobb mint ő akkor próbálj meg kibékülni vele viszont ha nem akarsz akkor egy idő után ha megismerkedsz mással lehet ő lesz számodra a tökéletes és nem a volt barátnőd.

16/L

2018. aug. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!