Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit néztek meg először egy pasin? Mi az ideálotok (küldőleg, belsőleg)?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok.

2018. júl. 31. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az lemaradt a külsőnél, hogy undorom a vékony pasiktól, az ilyen 180 magas és 50 kg, meg hasonlók.

Vagy legyen egy kicsit pocakos, vagy legyen kicsit szálkás, hogy tudjak rajta mit fogni. Ne csörögjön a csontja.

2018. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a külső csak az elején számít, nem kőtöm magam bizonyos stílusúakhoz,hanem olyannal “állok le” aki szimpatikusnak tűnik, aztán belső alapján döntök. Legyen érdeklődő, tiszteljen mint ahogy én ot, legyen humoros, de a legfontosabb hogy meg is értsen. 18/L
2018. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kek vagy zold szem esetleg kulonleges zoldes barna

Magas barna haju de ez is egy furcsa dolog ugy gondolom a idealom magas barna haj kek vagy zold szem vekony

De kozbe tetszet mar egy kicsit kovereb barna haju ilyen Kunus fele szakalu pali is.

Szoval ez is a kisugarzastol fugg de elso sorba a szemet nezem mindig azt.

Belsoleg: vicces nyalas de azert aranyos fiukat birom utalom akik bekepzeltek na azok tolem elehetnek :)

Persze aze adjon magara meg minden de ezt a ki meg mi vagyok stlusu palikat utalom 🤷🏼‍♀️😁

2018. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!